Aytaç Şaşmaz: İlk aşkım uğruna ponpon erkek oldum - Son Dakika

Aytaç Şaşmaz: İlk aşkım uğruna ponpon erkek oldum

10.07.2021 13:31
Aytaç Şaşmaz: İlk aşkım uğruna ponpon erkek oldum

'Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet'te bu hafta 'Baht Oyunu' dizisinin başrollerindeki Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'le eğlenceli bir sohbet var.Hakan Gence ikiliye ilk aşklarını sordu.

'Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet'te bu hafta 'Baht Oyunu' dizisinin başrollerindeki Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'le eğlenceli bir sohbet var.

Hakan Gence ikiliye ilk aşklarını sordu. Baysel "Hatırlamıyorum" derken, Şaşmaz eğlenceli bir anısını anlatarak yanıt verdi: "İlkokulda, arka sıramda oturan sarışın kızdı. Okulda 'Gösteri yapacağız' dediler. Ponpon kızlar ve ponpon erkekler vardı. Kenan Doğulu'nun 'Güzeller İçinden' şarkısında yanımda olsun diye o gösteriye katılmıştım."

'Birbirinizi klişelere takılmadan nasıl anlatırsınız? sorusuna cevap veren Şaşmaz, 'Ben Cemre'yi ilk gördüğümde açıkçası biraz korkunçtu. Bana biraz durağan bir insanmış gibi geldi. Sonra tanıdıkça, onu anladıkça, vakit geçirdikçe çok iyi bir insan olduğunu anladım' dedi. Cemre Baysel ise, 'Tanımadığım insanları hep gözlemlerim, o yüzden benden korkmuş olabilir.' ifadelerini kullandı.

'Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet'in yeni bölümleri her cuma saat 14.00'te Hürriyet YouTube kanalında!

YORUMLAR
500
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Aytaç Şaşmaz: İlk aşkım uğruna ponpon erkek oldum - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement