Baba dizisinde dün akşam neler oldu? Kadir ve Büşra arasında neler yaşandı? - Son Dakika

Baba dizisinde dün akşam neler oldu? Kadir ve Büşra arasında neler yaşandı?

06.04.2022 08:41
Baba dizisinde dün akşam neler oldu? Kadir ve Büşra arasında neler yaşandı?

Dün akşam heyecanlı sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Baba dizisinde Büşra'nın tercihleri Kadir'i derinden yaraladı. Bir taraftan babasının sağlığını düşünen Kadir, bir taraftan da ailesini bir arada tutmaya çalıştı.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Özge Yağız ve Tolga Sarıtaş gibi isimlerin yer aldığı Baba dizisinde Emin'in rahatsızlanması herkesi telaşlandırır. Emin'in yokluğunda birbirine düşen aile bireylerinin yardımına Kadir koştu.

BABA DİZİSİNDE DÜN AKŞAM NELER OLDU?

Baba'nın 8. Bölümünde; Emin'in fenalaşmasıyla bütün aile soluğu hastanede alır. Emin'in hastalığını öğrenen aile yıkılır. Kadir ve Fazilet, Emin'in tedavisiyle ilgilenirken, onların yokluğunda köşkte fırtınalar kopar. Servet ve Yaşar arasındaki gerilim, ipleri kopma noktasına getirir. Yaşar, Büşra ile ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşırken bu durum aileyi karıştırır. Servet, İlhan'dan intikamını almak için harekete geçer. Bu sürpriz hamle, bütün dengeleri değiştirecektir. Kadir ailesini bir arada tutmak için çabalarken Büşra'dan hiç beklemediği bir yara alır.

YORUMLAR
500
Okul arkadaşları tarafından darp edilen 13 yaşındaki çocuk tek gözünü kaybetti Okul arkadaşları tarafından darp edilen 13 yaşındaki çocuk tek gözünü kaybetti Fatih'te 7 yaşındaki çocuğun öldüğü kazada sürücüye 2 yıl 6 ay hapis Fatih'te 7 yaşındaki çocuğun öldüğü kazada sürücüye 2 yıl 6 ay hapis Samsun'da 15 yaşındaki kız 45 gündür kayıp Samsun'da 15 yaşındaki kız 45 gündür kayıp

Son Dakika Magazin Baba dizisinde dün akşam neler oldu? Kadir ve Büşra arasında neler yaşandı? - Son Dakika


Advertisement