Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam yayınlanıyor! Meryem, Hızır'a asıl gerçeği söyleyecek mi? - Son Dakika

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam yayınlanıyor! Meryem, Hızır'a asıl gerçeği söyleyecek mi?

20.01.2022 15:30

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nın yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Diziye verilen 1 hafta aranın ardından izleyici yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. İşte bu akşam yayınlanacak Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yaşanacaklar...

Hristiyan birliği ile bir anlaşma yapmak için Venedikli Leonardo Barbarigo'nun getirilmesini bekleyen Pietro, kaleye Oruç Reis'in girişiyle büyük bir yıkıma uğramıştı. Baba Oruç bu hamlesiyle Akdeniz'de Türklerin hakimiyet sürdüğü tüm adaları ele geçirmeyi hedefleyen Pietro ve Hristiyan Birliği'nin planlarını nasıl bozacak ve Midilli'ye çevrilen topları nasıl engelleyecektir?

MERYEN, HIZIRA ASIL GERÇEĞİ SÖYLEYECEK Mİ?

Hızır, ele geçirdikleri Antuan ve Leonardo'dan mahzenden kaçmalarına Meryem'in yardım ettiğini öğrenmişti. Ağabeyi Pietro'nun öldürüleceği endişesiyle Leonardo'yu kaçırma girişiminde bulunan Meryem, Hızır'a asıl gerçeği söyleyecek midir? Hızır, Meryem'in bu ihaneti karşısına ne yapacaktır?

Şahin'den aldığı bilgiyle handaki Unita evraklarına ulaşan Isabel, kardeşinin tutulma ihtimalinin bulunduğu yeri keşfetmiş ve kendisine yardımcı olması için Oruç'a haber yollamıştı. Oruç'un gelmeyişiyle tek başına kalan ve etrafı yüzü kapalı adamlar tarafından sarılan Isabel ne yapacaktır? Onu kim, nasıl kurtaracaktır?

Hüma, İskenderiye'de kuracağı atölye için Osmanlı'dan ahiler getirmeyi başarmıştı. Osmanlı'nın topraklarında giderek yükselişi karşısında Karabay ve Firuze ne yapacaktır?

Şahbaz, Barbaros kardeşlerin Akdeniz'de güçlenmesinden rahatsız olan Derya Beylerini yanına çekerek Oruç'a had bildirmelerini istemiş fakat hanı basan Piri Reis kılıcıyla onlara büyük bir gözdağı vermişti. Şahbaz ve Derya Beyleri bunun intikamını nasıl alacaklardır?

YORUMLAR
500
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dün akşam yayınlandı: Don Diego, kardeşi Pedro'nun intikamını nasıl aldı? Barbaros kardeşleri yıkan gelişme ne oldu? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dün akşam yayınlandı: Don Diego, kardeşi Pedro'nun intikamını nasıl aldı? Barbaros kardeşleri yıkan gelişme ne oldu?

Son Dakika Magazin Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam yayınlanıyor! Meryem, Hızır'a asıl gerçeği söyleyecek mi? - Son Dakika


Advertisement