Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor - Son Dakika

Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor

15.07.2021 00:07
Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor

Yıllardır Bodrum'u, Bodrum aşkını ve sevgisini anlatan notaların yeni nesil ile tekrar buluşması için Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor. Müziğin evrensel gücü ile Bodrum bir kez daha sanatın dili ile kendini anlatacak. Ömür Gedik, Metin Özülkü, Bodrum Tanıtma Vakfı Genel Sekreteri Serkan Ceylan ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı ve Botav Yönetim Kurulu Başkanı Ahnmet Aras ile bir araya gelerek projenin detaylarını konuştu.

Bodrum'da geçen, Bodrum'u anlatan 6 şarkıdan oluşacak dijital albüm Ağustos ayında piyasaya çıkacak. Bodrum Tanıtma Vakfı Projesi olan 'Bodrum Şarkıları' albümü, yıllardır dillerden düşmeyen Bodrum şarkılarının yeniden düzenlenmiş versiyonlarından oluşacak. Müzikal alt yapı ve teknik yönetim, duayen müzisyen Metin Özülkü tarafından gerçekleştirilecek. Gazeteci ve müzisyen Ömür Gedik ise hem müzisyen kimliği ile hem de proje yönetiminde lider olarak yer alacak.

Albüme ses verecek sanatçılar ise Eda-Metin Özülkü, Seyyal Taner, Ümit Sayın, Mansur Ark ve henüz açıklanmayan sürpriz bir isim olacak. Bodrum şarkılarının yeni jenerasyonlarla buluşmasını da hedefleyen projede yer alacak bir diğer isim ise Deeperise. Tüm dijital platformlarda yayınlanacak olan albümün büyük ses getirmesi bekleniyor. Albüm'ün ilk konseri ise Ağustos ayında Bodrum Tanıtma Vakfının 25. Yılı kutlamalarında gerçekleşecek.
Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor
Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor

YORUMLAR
500
Burada Huzuru Bulduk Burada Huzuru Bulduk Bodrum'da satılan 200 TL'lik lahmacunlara Gaziantepli ustalar isyan etti: Burada o parayla 20 lahmacun yenir Bodrum'da satılan 200 TL'lik lahmacunlara Gaziantepli ustalar isyan etti: Burada o parayla 20 lahmacun yenir Bodrum Belediyesi'nden Geri Dönüşüme Destek Bodrum Belediyesi'nden Geri Dönüşüme Destek
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bodrum şarkıları yeniden düzenleniyor - Son Dakika


Advertisement