Bu akşam Kasaba Doktoru'nda neler yaşanacak? Leyla hastaneden ayrılacak mı? - Son Dakika

Bu akşam Kasaba Doktoru'nda neler yaşanacak? Leyla hastaneden ayrılacak mı?

29.04.2022 13:18

Bu akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak Kasaba Doktoru'nda Erol'un tüm uyarılarına rağmen Yalçın'ın Hakan'ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur. Yalçın planlarını devreye sokmaya başladığında bu kez karşısında eskisinden daha güçlü ve kararlı bir Hakan bulacaktır.

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Vildan Atasever'in yer aldığı Kasaba Doktoru'nda herkes Leyla'nın hizmetli olmayı kabul etmeyeceğini, hastaneden ayrılacağını düşünürken, Leyla hizmetli olarak çalışmaya başlar.

KASABA DOKTORU'NDA BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

Hakan bir yandan hastaneyle uğraşırken, bir yandan da Erol Gümüşok'un ameliyatı için plan yapmaktadır. Ömer yıllardır aradığı Kemal Demir'in, yıldızının hiç barışmadığı Hakan Hoca olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. İyi bir cerrah olmak için iyi bir hocanın yanında yetişmesi gerektiğini çok iyi bilen Ömer, Özel Gümüşok Hastanesi'nden gelen teklifi reddeder. Herkes Leyla'nın hizmetli olmayı kabul etmeyeceğini, hastaneden ayrılacağını düşünürken, Leyla hizmetli olarak çalışmaya başlar. Ömer'i ise girdiği bir ameliyatta büyük bir sürpriz beklemektedir. Ömer'i bekleyen kötü sürprizler sadece işiyle sınırlı kalmayacak, Leyla'ya olan aşkının önüne de beklemediği bir engel çıkaracaktır. Erol'un tüm uyarılarına rağmen Yalçın'ın Hakan'ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur. Yalçın planlarını devreye sokmaya başladığında bu kez karşısında eskisinden daha güçlü ve kararlı bir Hakan bulacaktır.

YORUMLAR
500
Barış Arduç O İsimle Birlikte... Barış Arduç O İsimle Birlikte... Alpaslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Kabe sahnesi büyük beğeni topladı Alpaslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Kabe sahnesi büyük beğeni topladı

Son Dakika Magazin Bu akşam Kasaba Doktoru'nda neler yaşanacak? Leyla hastaneden ayrılacak mı? - Son Dakika


Advertisement