Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal'ın babası çıktı - Son Dakika

Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal'ın babası çıktı

16.03.2021 17:02

Galatasaray'ın eski futbolcularından "Papaz Erhan" lakaplı Erhan Önal 63 yaşında hayatını kaybetti. Efsane futbolcunun Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Bige Önal'ın babası olduğu ortaya çıktı.

1985-1992 yılları arasında Galatasaray'da 203 maça çıkan efsane isim Erhan Önal 63 yaşında vefat etti. 2011 yılında beyin kanaması geçiren ve tedavisinin ardından toparlanan ancak çeşitli rahatsızlıkları olduğu bilinen Önal kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Hayatını kaybeden efsane futbolcunun FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Bige Önal'ın babası olduğu öğrenildi. Babasının ölümüyle yıkılan oyuncuya yakınları destek oluyor.

Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal'ın babası çıktı
Bige Önal

GALATASARAY TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Galatasaray Kulübü tarafından yayımlanan mesajda da, "1985-1992 yılları arasında Galatasaray forması giyen, kulübümüzün 9304 sicil numaralı üyesi Erhan Önal'ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesi, yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz" denildi.

Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal'ın babası çıktı
YORUMLAR (1)
  • CİMBOMLU TAYFUN: ALLAH RAHMET EYLESİN SAHA ÇOK İYİ BİR KİŞİLİĞİN VARDI HEM FUTBOLUNLA HEM DE KİŞİLİĞİNLE ÇOK GÜZEL İZLER BIRAKTIN. FLORYAYA GELİR İDMANLARINI DA İZLERDİM. HATTA O DÖNEM TEKSTİL İŞİ İLE UĞRAŞTIĞIM İÇİN SENİN DE LİBERO TEKSTİL İSİMLİ FİRMAN VARDI FİRMANA KUMAŞ BİLE SATMIŞTIM. MEKANIN CENNET OLSUN BÜYÜK LİBERO Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Magazin Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal'ın babası çıktı - Son Dakika


Advertisement