Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ceyda Düvenci Boşanma Sonrası Bikinili Paylaşımlarına Sitem Etti - Son Dakika

Ceyda Düvenci Boşanma Sonrası Bikinili Paylaşımlarına Sitem Etti

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın 8 yıllık evliliği yaz aylarında tek celsede bitmişti. Boşanma sonrası tatile çıkan Düvenci, yaptığı bikinili paylaşımlarla adından söz ettirmişti. Ancak Düvenci, bu paylaşımların bazı kesimler tarafından kabul görmediğini ve sitem ettiğini belirtti.

Ceyda Düvenci Boşanma Sonrası Bikinili Paylaşımlarına Sitem Etti
01.10.2023 - 16:13,

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın 8 yıllık evliliği yaz aylarında tek celsede bitmişti. Oyuncu çift evliliklerindeki krizi aşamamış ve terapide sonuç vermeyince Şakrak'ın isteğiyle ayrılık kararı almıştı.

Boşanma sonrası Ceyda Düvenci tatile çıkmış ve yaptığı bikinili paylaşımlarıyla adından söz ettirmişti. Ceyda Düvenci sunucusu olduğu Bambaşka Sohbetler'de bu konuya dair de konuşarak sitem etti.

Ekran Alıntısı

Güzel oyuncu ve sunucu "Her yaz deniz kenarında fotoğrafa paylaşıyorum, duruyor işte 12 yıldır. Niyeyse bu yaz aynı pozları boşanmış bir kadın olarak paylaşmam herkesin zoruna gidiyor.

Geçen yaz da aynı pozları paylaştım, tek fark alyansım vardı parmağımda. Şimdi bir sebepten o alyans çıktı, ben gene aynı pozları paylaşıyorum" diyerek sitem etti.

"BİR KESİM TARAFINDAN KABUL GÖRMÜYOR"

Düvenci, "Ama artık tek başıma olduğum için o pozlar bir kesim tarafından kabul görmüyor. Benim bunu kabul etmem mümkün değil.

Bundan da vazgeçmeye niyetim yok. Ben kadınım, tek başıma güçlüyüm. Sevdiğim biriyle yan yana olmaktan mutluyum, ama yürüyemiyorsam da mutluyum, çünkü ben kendimle mutluyum." dedi.

Kaynak: Magazinkolik
YORUMLAR

Son Dakika Magazin Ceyda Düvenci Boşanma Sonrası Bikinili Paylaşımlarına Sitem Etti - Son Dakika


Advertisement