Ciciş Kardeşler'den Esra Ersoy, takipçisinden gelen mesajla şok oldu: Eşim seninle bir gece geçirmek istiyor, konuşabilir miyiz? - Son Dakika

Ciciş Kardeşler'den Esra Ersoy, takipçisinden gelen mesajla şok oldu: Eşim seninle bir gece geçirmek istiyor, konuşabilir miyiz?

19.02.2022 22:27

Esra Ersoy, Instagram'dan paylaştığı resme gelen mesajla neye uğradığını şaşırdı. Kadın takipçi, Eşim seninle bir gece geçirmek istiyor, konuşabilir miyiz?" mesajını attı. Esra Ersoy ise "Şaka gibi" diyerek gelen mesajı ifşa etti.

Kamuoyunda "Cicişler" olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra yaptığı paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

"ŞAKA GİBİ"

Esra Ersoy, Instagram hesabından paylaştığı hikayesinde takipçisini ifşa etti. Esra Ersoy'un yaptığı paylaşıma bir kadın takipçisi, "Merhaba canım. Eşim seninle bir gece geçirmek istiyor, konuşabilir miyiz?" diye mesajı attı. Ersoy da takipçisinin bu ahlaksız mesajını paylaşarak, "Şaka gibi" notunu düştü.

Esra Ersoy, takipçisinin attığı ahlaksız teklifi ifşa etti

TELEFONLA KAYDA ALINDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Esra ve Ceyda Ersoy'un evli bir iş insanıyla uyuşturucu madde kullanırken iş insanının eşi tarafından telefonla kayda alındığı iddia edilmişti.

Esra Ersoy, takipçisinin attığı ahlaksız teklifi ifşa etti
Esra Ersoy, takipçisinin attığı ahlaksız teklifi ifşa etti
YORUMLAR
500
Hande Erçel'in tedavi gören yeğeni Aylin Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı sinirlendirdi: Şikayet edeceğiz Hande Erçel'in tedavi gören yeğeni Aylin Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı sinirlendirdi: Şikayet edeceğiz Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Anne Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Anne Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi

Son Dakika Magazin Ciciş Kardeşler'den Esra Ersoy, takipçisinden gelen mesajla şok oldu: Eşim seninle bir gece geçirmek istiyor, konuşabilir miyiz? - Son Dakika


Advertisement