Çok güzel bir aşk filmi - Son Dakika

Çok güzel bir aşk filmi

14.11.2019 10:19
Çok güzel bir aşk filmi

Baran Seyhan'ın yazıp yönettiği, başrollerini Aslı Tandoğan ve Emre Karayel'in paylaştığı "Söz Vermiştin" sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Baran Seyhan'ın yazıp yönettiği, başrollerini Aslı Tandoğan ve Emre Karayel'in paylaştığı "Söz Vermiştin" sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Film için önceki gün ilk olarak basın gösterimi yapıldı. Kanyon'da yapılan basın gösteriminde soruları yanıtlayan Aslı Tandoğan, "Çok güzel bir aşk filmi yaptık" dedi. "Söz Vermiştin"e aynı günü akşamı Soho Housa'da özel bir gösterim de yapıldı. Gösterime ünlü isimler katıldı. "Söz Vermiştin", yarın vizyona girecek.

Çok güzel bir aşk filmi

Film tekliflerini kabul etmiyorum

Gösterime Jülide Kural ile katılan Kadir İnanır, "Film teklifleri geliyor ama kabul etmiyorum. Yapacağım işler, bugüne kadar yaptığım filmlerle eşdeğer olmalı" dedi.

Çok güzel bir aşk filmi

Mehmet Aslantuğ gösterime oğlu Can ile katıldı.

Çok güzel bir aşk filmi

YORUMLAR
500
Uyuşturucu ile mücadele bu filmde anlatılacak Uyuşturucu ile mücadele bu filmde anlatılacak İstanbul'da film sahnelerini aratmayan olay kamerada: Biber gazı sıkıp kaçırmaya çalıştılar İstanbul'da film sahnelerini aratmayan olay kamerada: Biber gazı sıkıp kaçırmaya çalıştılar 'Gökbey' operasyonunda 2 milyon adet captagon ele geçirildi 'Gökbey' operasyonunda 2 milyon adet captagon ele geçirildi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Çok güzel bir aşk filmi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement