Cüneyt Özdemir'den Reza Zarrab göndermesi - Son Dakika

Cüneyt Özdemir'den Reza Zarrab göndermesi

18.04.2021 14:00
Cüneyt Özdemir'den Reza Zarrab göndermesi

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab arasında yaşananların gündemde olduğu günlerde Cüneyt Özdemir, Gündeş'e göndermede bulundu. İşte detaylar...

Reza Zarrab için 'vatanını satmış' ifadesini kullanan Cüneyt Özdemir, Ebru Gündeş'in Zarrab ile yaşadıkları ve Hadise ile Zarrab arasındaki aşk haberlerinin magazin değil adli bir haber olduğunu söyledi.

İşte Cüneyt Özdemir'in o paylaşımı:

Adam vatanını satmış, Türkiye'nin en büyük devlet bankasını mahkum ettirmiş, yöneticisini cezaevine attırmış, FBI korumasında yeni davaya tanıklık için hazırda tutuluyor ve Türkiye'den ünlü birileri de gidip bu adamla 'aşk' yaşıyor öyle mi? Magazin değil 'adli' bir haber bu!

NE OLMUŞTU?

Ebru Gündeş, ABD'de Türkiye aleyhine tanık olan 11 yıllık eşi Reza Zarrab'tan boşanmak için dava açtı. Gündeş, Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti. O kadınlar arasında, ünlü şarkıcının samimi arkadaşı Hadise'nin de olduğu iddia edildi.

Cüneyt Özdemir'den Reza Zarrab göndermesi

YORUMLAR
500
Yunanistan'dan Türkiye'ye yüzerek geçti Yunanistan'dan Türkiye'ye yüzerek geçti Gayrimenkul sektörüne girmek isteyen yeni yatırımcılara fırsat Gayrimenkul sektörüne girmek isteyen yeni yatırımcılara fırsat Elektrikli araçlara talep patlaması Elektrikli araçlara talep patlaması
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Cüneyt Özdemir'den Reza Zarrab göndermesi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement