Deniz'i Kızdıracak! - Son Dakika
Magazin

Deniz'i Kızdıracak!

Işın Karaca, Şenlendirici ile İlişkisi Açığa Çıkan Seki Gibi, Evli Erkekle İlişki Yaşamayacağını Söyledi..

22.04.2007 18:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

IŞIN KARACA, ŞENLENDİRİCİ İLE İLİŞKİSİ AÇIĞA ÇIKAN SEKİ GİBİ, EVLİ ERKEKLE İLİŞKİ YAŞAMAYACAĞINI SÖYLEDİ..

Işın Karaca, Deniz Seki'yi çok kızdıracak! Karaca, Hüsnü Şenlendirici ile ilişkisi açığa çıkan Seki gibi, evli bir erkekle asla bir ilişki yaşamayacağını söyledi..

Dünyanın en çok bilinen ve tüketilen konyak markalarından birisi olan Hennessy'nin yeni ürünü olan Hennessy X.O'nun tanıtımı; geçtiğimiz perşembe Nişantaşı'ndaki Tuus Restoran'da yapıldı. Sosyetenin tanınmış simalarının katıldığı gecede Işın Karaca sahne alırken, konuklar ünlü popçunun seslendirdiği yerli ve yabancı şarkılarla dans etti.

BANA GÖRE DEĞİL

Basın mensuplarının Hüsnü Şenlendirici ve Deniz Seki aşkıyla ilgili sorduğu 'Siz Deniz Seki'nin yerinde olsaydınız ne yapardınız?' sorusuna da kendince bir yorum getiren Işın Karaca, şunları söyledi: 'Ben böyle bir durumda olmazdım. Büyük konuşmayayım ama kesinlikle evli bir erkekle ilişki yaşamazdım!'

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Karaca, gecceye boyunluğunu çıkararak katıldı. Karaca, her şeye rağmen yaşananlara üzüldüğünü söyledi: 'Bence ne Deniz kazandı, ne Hüsnü, ne de Hüsnü'nün eşi. Galiba ayrılmışlar, üzüldüm ama yapacak bir şey yok!'

Sosyetikler konyak tattı

Gecceye katılanlar arasında şu isimler vardı: Nurettin Hasman- Eda Taşpınar, Adnan-Indhira Taşpınar, Emre Ergani, Şebnem Işık, Ebru Akel-Can Ateş, Okan Tapan, Eran Tapan, Güliz Onursal, Çiğdem Kayalı, Celal- Şebnem Çapa ve Mehmet- Şebnem Dereli... Geccenin başında, Ersoy Çetin'in Banu Birkan'ı kucaklaması, geccenin en ilginç fotoğraflarından biri oldu.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Deniz'i Kızdıracak! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement