Dilan Çıtak Tatlıses oyuncu oluyor - Son Dakika

Dilan Çıtak Tatlıses oyuncu oluyor

19.11.2020 09:25
Dilan Çıtak Tatlıses oyuncu oluyor

Önceki akşam arkadaşı Çağlayan Topaloğlu ile Nişantaşı'nda görüntülenen Tatlıses, oyunculuk yapmaya hazırlandığını açıkladı: "İki diziden teklif geldi.

Önceki akşam arkadaşı Çağlayan Topaloğlu ile Nişantaşı'nda görüntülenen Tatlıses, oyunculuk yapmaya hazırlandığını açıkladı: "İki diziden teklif geldi. Geçmişte oyunculuk eğitimi almıştım ama klip haricinde kamera karşısında bulunmamıştım. Bu benim için ilk olacak."

YORUMLAR
500
İSTANBUL-KAĞITHANE'DE PARK HALİNDEYKEN HAREKET EDEN PANELVAN DİREĞE ÇARPARAK DURDU İSTANBUL-KAĞITHANE'DE PARK HALİNDEYKEN HAREKET EDEN PANELVAN DİREĞE ÇARPARAK DURDU Gaziantep'te kamyonetin çarptığı çocuk öldü Gaziantep'te kamyonetin çarptığı çocuk öldü Kamyonetin çarptığı Muhammed öldü Kamyonetin çarptığı Muhammed öldü
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Dilan Çıtak Tatlıses oyuncu oluyor - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement