Duyan Kulaklarına İnanamadı! Erhan Çelik'e Erdoğan Sesiyle Övgü - Son Dakika
Magazin

Duyan Kulaklarına İnanamadı! Erhan Çelik'e Erdoğan Sesiyle Övgü

Sesi ve konuşmasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını mükemmele yakın derecede taklit eden Gökhan Aslan, Erdoğan taklidiyle Erhan Çelik'i övdü.

14.03.2017 22:05  Güncelleme: 09:33

Hollanda'nın Rotterdam kentinde Bakan Kaya'ya destek için meydanda toplanan Türklere Hollanda polisi at ve köpekleriyle saldırmıştı. TRT Ana Haber sunucusu Erhan Çelik de Hollanda polisinin köpekleriyle saldırdığı Türk genci Hüseyin Kurt'u kurtarmaya çalışırken görüntülenmişti.

ERDOĞAN TAKLİDİYLE ERHAN ÇELİK'İ ÖVDÜ

Erhan Çelik'in medyada yayılan bu görüntüleri halktan büyük takdir topladı. Halkın takdirini dile getirenler arasında sosyal medya fenomeni Gökhan Aslan da vardı. Sesi ve diksiyonuyla konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ayırt edilemeyen ünlü fenomen, yine Erdoğan taklidi yaparak Erhan Çelik'e övgüler dizdi.

Erhan Çelik'te kendisine övgüler dizen sosyal medya fenomeninin Instagram paylaşımını kendi hesabından repost ederek, "Bu kadar mı benzetilir... Bravo vallahi..." notunu ekledi.

"REYTİNGLERİN BOL OLSUN"

İşte Gökhan Aslan'ın Erhan Çelik'e yönelik sözleri:

Yine Erhan Çelik sunumuyla TRT1'i takip ediyorum. Sadece diksiyonuyla, karizmasıyla değil, Hollanda polisinin atlarıyla ve itleriyle gurbetçi kardeşlerimize şiddet uygulamak suretiyle yaptığı olaylara seyirci kalmayıp, müdahale eden, vatan sevdası olan bir anchorman'den bahsediyorum. Seni seviyorum ve gönlümüze bir kez daha taht kurdun. Allah yar ve yardımcın olsun, reytingin bol olsun.

Duyan Kulaklarına İnanamadı! Erhan Çelik\'e Erdoğan Sesiyle Övgü

Son Dakika Magazin Duyan Kulaklarına İnanamadı! Erhan Çelik'e Erdoğan Sesiyle Övgü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement