Dün akşam Camdaki Kız'da neler yaşandı? Feride öldü mü? - Son Dakika

Dün akşam Camdaki Kız'da neler yaşandı? Feride öldü mü?

13.05.2022 08:52
Dün akşam Camdaki Kız'da neler yaşandı? Feride öldü mü?

Dün akşam 42. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız dizisinde Cana'nın Sedat'a tüm gerçekleri anlatması, Feride'yi harekete geçirdi. Nalan'a Sema hakkındaki tüm gerçekleri anlatan Feride, her şeyi göze aldı.

Başrolünde Burcu Biricik, Selma Ergeç ve Hande Ataizi gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki KızMuzo ve Pera'nın evlilik haberi sonrası Rafet'in Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo'yu ataması Koroğlu Ailesi'nde küçük çaplı bir şok etkisi yaratır.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNDE DÜN AKŞAM NELER YAŞANDI?

Baskılarıyla Sedat'la görüşmeyi başaran Cana, ona hem Hayri'nin ziyaretinden hem de Nalan'ın Feride'nin kızı olmadığından bahseder. Cana'nın anlattıkları karşısında çok sinirlenen Sedat; Hayri'ye haddini bildirmeye karar verir ve Nalan'ı da Feride konusunda yoklar. Nalan'a olan aşkından vazgeçmeyen Hayri, hislerini Nalan'a da belli etmekte kararlıdır. Muzo ve Pera'nın evlilik haberi sonrası Rafet'in Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo'yu ataması Koroğlu Ailesi'nde küçük çaplı bir şok etkisi yaratır.

YORUMLAR
500
Camdaki Kız dizisinde dün akşam neler yaşandı? Nalan babasının kim olduğunu öğrenebildi mi? Camdaki Kız dizisinde dün akşam neler yaşandı? Nalan babasının kim olduğunu öğrenebildi mi?

Son Dakika Magazin Dün akşam Camdaki Kız'da neler yaşandı? Feride öldü mü? - Son Dakika


Advertisement