Ece Sükan ve Ümit Benan Çiftinden Beklenmedik Karar - Son Dakika
Magazin

Ece Sükan ve Ümit Benan Çiftinden Beklenmedik Karar

Geçtiğimiz şubat ayında ABD'de gözlerden uzak bir şekilde hayatlarını birleştiren moda dünyasının ünlü çifti beklenmedik bir şekilde boşanma kararı aldı.

25.10.2014 09:10  Güncelleme: 12:03

Geçtiğimiz şubat ayında ABD'de gözlerden uzak bir şekilde hayatlarını birleştiren moda dünyasının ünlü çifti Ece Sükan ve Ümit Benan beklenmedik bir şekilde boşanma kararı aldı.

İŞ YÜZÜNDEN BOŞANIYORLAR

Çifti boşanmaya götüren sebebin, ikisinin de iş trafiğinin yoğunluğu olduğu söyleniyor. Yaklaşık yedi ay süren evlilik kavgasız, gürültüsüz bir şekilde, iki tarafın da isteğiyle dostça noktalanmış.

KALBİM HEP ECE'YLE DEMİŞTİ

Bana sorarsanız aralarına mesafeler girdi. Hatta bunu üç ay önce Ümit ile yaptığım söyleşide kendisine yöneltmiş ve mesafelerin ilişkilerini nasıl etkilediğini sormuştum. Ümit de bana "Ayrılıklar ilişkimizi besliyor. Dünyanın neresinde olursa olsun, kalbimin bir yanı hep Ece'yle" demişti. Bence Ümit bu cümleleri evlilik yeniyken aşkın çoşkusuyla söylemişti. Ne yazık ki bir kez daha eskilerin sözleri doğru çıktı. Gözden ırak olan, gönülden de ırak düştü.

VALE KAVGASI

Ece Sükan-Ümit Benan çifti, geçen martta Bebek'te valeler tarafından darp edilmiş, Ece Sükan olayı mahkemeye taşımıştı. "Vale terörü" başlığı da uzun süre manşetlerde kalmıştı.


Ece Sükan ve Ümit Benan Çiftinden Beklenmedik Karar
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Ece Sükan ve Ümit Benan Çiftinden Beklenmedik Karar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • dimal: Tahammul edemiyorum artik bu gibi sozde haberlere. Bu nedir simdi Allah askina kim bunlar ne is yapar neden gormek zorundayiz. 3 0 Yanıtla
  • hasan: Bende daha dun bi aklimdan gecirmistim bu ikiliyi acaba ne zaman bosanirlar diye bugunde bu ayrilik haberiyle sarsildim soktayim arkadaslar ne olacak bu unlulerin hali boyle. . . 0 0 Yanıtla

Advertisement