Eda Taşpınar: Küçük anlarla neşe doluyorum - Son Dakika

Eda Taşpınar: Küçük anlarla neşe doluyorum

23.06.2020 08:47
Eda Taşpınar: Küçük anlarla neşe doluyorum

Taşpınar, bisiklet sürdüğü karenin altına şu notu yazdı: "Hayatımdaki her mutlu anı ne kadar küçük olursa olsun takdir etmeye çalışıyorum.

Taşpınar, bisiklet sürdüğü karenin altına şu notu yazdı:

"Hayatımdaki her mutlu anı ne kadar küçük olursa olsun takdir etmeye çalışıyorum. Bir büyük mucizeyi bekleyerek hayatımı boşa harcamak yerine, önemli olan küçük anların farkına varıyorum. O küçük anlarla neşe dolu bir hayatım var."

 <a class='keyword-sd' href='/eda-taspinar/' title='Eda Taşpınar'>Eda Taşpınar</a>: Küçük anlarla neşe doluyorum

YORUMLAR
500
Pedallar Türkiye'nin ilk milli parkında döndü Pedallar Türkiye'nin ilk milli parkında döndü Paris'in her ayın ilk pazarı trafiğe kapatılan alanları yürüyüşseverleri memnun etti Paris'in her ayın ilk pazarı trafiğe kapatılan alanları yürüyüşseverleri memnun etti Küçükçekmece'de bisiklet hırsızları yakalandı Küçükçekmece'de bisiklet hırsızları yakalandı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Eda Taşpınar: Küçük anlarla neşe doluyorum - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement