Ege Balkiz ve Hakan Kılınç'tan Yeni Hit - Son Dakika

Ege Balkiz ve Hakan Kılınç'tan Yeni Hit

04.07.2022 19:01
Ege Balkiz ve Hakan Kılınç'tan Yeni Hit

Ege Balkiz ve Hakan Kılınç "Susar" için bir araya geldi.

Herkesin uzun bir süre dillerden düşürmediği Affet Beni Sevgilim şarkısıyla milyonlarca dinleyiciye ulaşan, tüm listeleri alt üst eden Ege Balkiz, yetenekli söz yazarı ve besteci Hakan Kılınç ile "Susar" için bir araya geldi. Bu şarkılarında aşkın belki de en üzücü halini, çaresizliği anlatıyor. Enerjik bir altyapıya sahip olan bu şarkı, uzun yolculukların vazgeçilmez şarkılarından biri olmaya şimdiden aday.

YORUMLAR
500
Muğla'da bahçe duvarı ile direk arasına sıkışan motosiklet sürücüsü yaralandı Muğla'da bahçe duvarı ile direk arasına sıkışan motosiklet sürücüsü yaralandı Kuşadası Belediyesi Kıyı Ege Belediyeler Birliği Toplantısı'na ev sahipliği yaptı Kuşadası Belediyesi Kıyı Ege Belediyeler Birliği Toplantısı'na ev sahipliği yaptı Göztepe taraftarı Barış'ın öldüğü kazada sürücüye tahliye Göztepe taraftarı Barış'ın öldüğü kazada sürücüye tahliye
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ege Balkiz ve Hakan Kılınç'tan Yeni Hit - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement