"Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim" demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi - Son Dakika

"Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim" demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi

13.06.2021 17:44

Bir süre önce ayrıldığı iş adamı Emir Sarıgül ile barışmayacağını söyleyen spiker Buket Aydın, geçtiğimiz gün Sarıgül ile birlikte tekneye binerken objektiflere takıldı.

Bir dargın bir barışık aşıklar kervanına Buket Aydın ve Emir Sarıgül de eklendi. İlişkileri magazin gündemine bomba gibi düşen ikili, bir süre önce sürpriz bir kararla ayrılmıştı.

"EMİR BEY'İN BARIŞMA TEKLİFİNİ KABUL ETMEYECEĞİM"

Ayrılık sonrasında Emir Sarıgül'ün Bodrum'da Sibel Can'la objektiflere yansımasının ardından gözlerin çevrildiği Buket Aydın, "Ben Emir Bey'in barışma ve evlenme teklifini kabul etmeyeceğim. Yaz geliyor, yanında başka kadınlar olabilir. Her başka kadınla görüntülendiğinde benim fotoğraflarımın çıkmasına üzülürüm" demişti. Son yaşananlarla birlikte Aydın'ın, Sarıgül'e karşı yumuşadığı görüldü.

TEKNEYE BİNERKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Uçankuş'ta yer alan habere göre Buket Aydın önceki gün Emir Sarıgül ile Yeniköy'de bir mekanda yemek yedi. Yemeğin ardından ikili tekne ile mekandan ayrıldı. Konuyla ilgili iki isimden de herhangi bir açıklama gelmedi. Sarıgül'le Aydın'ın barışma yemeğine çıktığı iddia ediliyor.

İşte Sarıgül ve Aydın'ın restorandan çıktığı anlar:

'Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim' demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi
'Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim' demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi
'Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim' demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi
YORUMLAR (3)
500
Çocukların antik kent yakınındaki oyunu yangınla bitti Çocukların antik kent yakınındaki oyunu yangınla bitti Isparta'da bal hasadına başlandı Isparta'da bal hasadına başlandı Tur teknesinde ayağı kopan gencin yardımına 112 motorize sağlık ekibi koştu Tur teknesinde ayağı kopan gencin yardımına 112 motorize sağlık ekibi koştu

Son Dakika Magazin 'Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim' demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi - Son Dakika


Advertisement