Erkan Petekkaya sevenlerini korkuttu! Çekim esnasında kalp krizi geçirdi - Son Dakika

Erkan Petekkaya sevenlerini korkuttu! Çekim esnasında kalp krizi geçirdi

25.06.2022 12:02

Deneyimli oyuncu Erkan Petekkaya, yeni projesi Son Gün'ün çekimleri sırasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle sevenlerini korkuttu. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren Erkan Petekkaya Uğur Yücel, Necip Memilli gibi isimleri kadrosunda barındıran TRT Dijital için hazırlanan 'Son Gün' dizisi için kamera karşısına geçti. Çekimleri devam eden dizide herkesi korkutan bir olay yaşandığı iddia edildi.

KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Magazin Burada'nın haberine göre, Erkan Petekkaya, çekim esnasında aniden rahatsızlandı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı. Dizinin çekimlerine iptal edilirken başarılı ismin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Oyuncu Erkan Petekkaya, dizi setinde kalp krizi geçirdi

KALP KRİZİ İDDİASINI YALANLADI

Kısa sürede gündem olan oyuncu setten bir video yayınlayarak sağlık durumunun iyi olduğunu iddianın gerçeği yansıtmadığını söyledi. Yapımcılığını Gold Film'in üstleneceği çarpıcı bir hikayeye sahip "Son Gün" ismini taşıyan dizi, 8 bölümden oluşacak. Her bölümde bir başka kişinin ölmeden önceki son günlerinin anlatılacağı dizide Erkan Petekkaya da başrolü oynuyor.

Oyuncu Erkan Petekkaya, dizi setinde kalp krizi geçirdi
YORUMLAR (1)
500
Ambulans helikopter kalp krizi geçiren kadın için havalandı Ambulans helikopter kalp krizi geçiren kadın için havalandı Denizde eğlendiği sırada aniden fenalaşan şahıs öldü Denizde eğlendiği sırada aniden fenalaşan şahıs öldü Matematik öğretmeni kalbine yenik düştü Matematik öğretmeni kalbine yenik düştü

Son Dakika Magazin Erkan Petekkaya sevenlerini korkuttu! Çekim esnasında kalp krizi geçirdi - Son Dakika


Advertisement