Erzincan Kapadokya'yı aratmadı - Son Dakika

Erzincan Kapadokya'yı aratmadı

05.07.2022 00:57
Erzincan Kapadokya'yı aratmadı

Erzincan'da sanatsal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirildiği festivalde sıcak hava balon turu ile "Color Fest" (Boya festivali) etkinliği yapıldı.

Erzincan'da sanatsal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirildiği festivalde sıcak hava balon turu ile "Color Fest" (Boya festivali) etkinliği yapıldı. Erzincan Kapadokya'yı aratmadı.

Ekşisu mesire alanında düzenlenen etkinlikte, sıcak hava balonları, paramotor, motor ve yamaç paraşütü gösterilerinin yanı sıra boya festivali gerçekleştirildi.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı festivalde alanda katılımcılara kırmızı ve beyaz boya dağıtıldı. Organik toz boyaları birbirine atan yüzlerce katılımcı, müzik eşliğinde doyasıya eğlenceli gün geçirdi. - ERZİNCAN

YORUMLAR
500
Erzincan'daki yangında ev ile odunluk zarar gördü Erzincan'daki yangında ev ile odunluk zarar gördü Kapadokya Havalimanından 39 bin yolcu uçtu Kapadokya Havalimanından 39 bin yolcu uçtu Erzincan'da 26 ton un Suriye'ye gönderildi Erzincan'da 26 ton un Suriye'ye gönderildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Erzincan Kapadokya'yı aratmadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement