'Evde Kal' konserleri Demet Akalın ile başlıyor - Son Dakika

'Evde Kal' konserleri Demet Akalın ile başlıyor

13.04.2020 11:31
'Evde Kal' konserleri Demet Akalın ile başlıyor

Demirören Medya ve Poll Production iş birliğiyle düzenlenen 'Evde Kal' konserleri pazartesi günü başlıyor.

Demirören Medya ve Poll Production iş birliğiyle düzenlenen 'Evde Kal' konserleri pazartesi günü başlıyor. Ünlü sanatçıların yaz konserleri Youtube'dan izlenirken, sanatçılar konser öncesi canlı yayınla hayranlarıyla buluşacak.

Demirören Medya'nın '#EvdeKalMüzikleKal' konsepti, Poll Production sanatçılarının Youtube üzerinden konserlerinin yayınlanmasıyla devam edecek. Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, yazın verdikleri konserler ve canlı yayınlarla hayranlarının evlerine gelecek.

Poll Production Youtube hesabından yayınlanacak olan yaz konserlerinden önce, konseri verecek sanatçı ya da sanatçılar, canlı yayınla hayranlarına seslenecek ve 'evde kal' çağrısı yapacak. Ünlü sanatçılar yapılan yorumlarla hayranlarından gelecek soruları da canlı yayında cevaplayacak. Her akşam 21.30'da gerçekleşecek olan canlı yayınlar ve konserlerle Türkiye evlerinin rahatlığında müziğe doyacak.

Konserlerin ilki Demet Akalın ile başlayacak. Demet Akalın'ın ardından Serdar Ortaç, Berkay, Muazzez Ersoy& Kutsi, Ümit Besen& Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Halil Sezai& Kibariye, Merve Özbey&Fettah Can, Yıldız Tilbe, Hande Yener, Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun, Murat Dalkılıç, Serkan Kaya, Deniz Seki& Rafet El Roman, Mustafa Keser& Muazzez Abacı konserleri ve canlı yayınları ile organizasyon devam edecek.


YORUMLAR
500
Vali Polat, kendisini köye davet eden çocukların isteğini geri çevirmedi Vali Polat, kendisini köye davet eden çocukların isteğini geri çevirmedi Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu' Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu' Ünlü Sanatçı 60. Evlilik Yıldönümünü Bu Pozla Kutladı Ünlü Sanatçı 60. Evlilik Yıldönümünü Bu Pozla Kutladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin 'Evde Kal' konserleri Demet Akalın ile başlıyor - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement