Gamze Topuz 2 Ayda 20 Kilo Verdi - Son Dakika
Magazin

Gamze Topuz 2 Ayda 20 Kilo Verdi

Gamze Topuz 2 Ayda 20 Kilo Verdi

Ünlü oyuncu, hamilelikte aldığı kiloları diyet yapmadan 2 ayda verdiğini söyleyerek, "Çaba sarf etmedim. Bebeğimle ilgilenmek 20 kilo zayıflattı." dedi.

18.05.2015 11:38  Güncelleme: 13:02

Oyuncu ve sunucu Gamze Topuz, hamilelik döneminde aldığı kiloları diyet yapmadan 2 ayda verdiğini söyledi. Topuz, "Fazla bir çaba sarf etmedim. Bebeğimi emzirmek ve gece-gündüz onunla ilgilenmek 20 kilo zayıflattı." dedi.

"EMZİRİRKEN KALORİ KAYBETTİM"

İki ay önce kızı Elis Naz'ı dünyaya getirerek annelik heyecanını ilk kez yaşayan Gamze Topuz, hamilelik sürecinde 60 kilodan 80 kiloya kadar çıktığını ancak doğum sonrası fazla kilolarından kısa sürede kurtulduğunu anlattı.

Diyet yapmadan ve fazla çaba göstermeden 20 kilo zayıfladığını söyleyen Topuz, "Emzirdiğim için diyet yapamadım. Sürekli emzirmek, altını değiştirmek ve onunla ilgilenmekten yemek yemeye fırsat bulamadım. Yorgunluk ve uykusuzluk da cabası. Zaten emzirirken çok kalori kaybediliyor." şeklinde konuştu.

"KIZIMI BAKICIYA VERMEM"

Anneliği tarifsiz bir duygu olarak tanımlayan Gamze Topuz, "Annelik çok yorucu ancak kızımı kesinlikle bakıcıya vermem." dedi. Ünlü oyuncu, kızının kendisine çok benzediğini de belirterek "Fotokopimi doğurdum diyebilirim." şeklinde konuştu


Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Gamze Topuz 2 Ayda 20 Kilo Verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • : Hiçte belli değil hiç birşeye benzememis sevmiyorum bu kızı yüzünde bir sinsilik var 1 1 Yanıtla

Advertisement