Göktuğ, Alparslan'a ihanet edecek mi? - Son Dakika

Göktuğ, Alparslan'a ihanet edecek mi?

18.01.2022 10:54
Göktuğ, Alparslan'a ihanet edecek mi?

Pazartesi günü yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi Barış Arduç ve Fahriye Evcen'i bir araya getirdi. Son bölümünde heyecanın dorukta olduğu dizide Alparslan, hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakacaktır.

TRT ekranlarının sevilen dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu, dün 9. bölümüyle ekranlara geldi. Yınal, Alparslan'ı bertaraf etmek için harekete geçecek. Heyecanın bir an eksilmediği dizinin detaylı bölüm özeti haberimizde.

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan'a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır. Alparslan'ın panzehir karşılığında istediği şeyleri kabul etmek istemeyen Dukas, Evdokya ve Diyojen başka çareler aramaya başlar.

Nihayet eski gücüne kavuşacak olan Yınal, karargâhı alan Alparslan'ı bertaraf etmek için harekete geçer. İçinde Akça, Akınay ve Gevherin de olduğu kervan karargâha giden yolda Karmatilerin saldırısına uğrar. Alparslan'ın son anda yetiştiği bu saldırının ardında kim vardır? Kekavmenos mu, Bozan mı?

Alparslan'a değil Yınal'a daha yakın olan Göktuğ, Evdokya ile anlaşma yaparak ihanet edecek mi? En yakın adamlarından biri olan Şeddad'ı kaybeden Emir Bozan, Karmati tehlikesine uyanan Selçuklular'a karşı nasıl tedbirler alacak, okları kendinden nasıl uzaklaştıracaktır?

En son obadan ayrılırken helallik isteyip vedalaştığı Akça'nın çarpışma yerinde vurulup düştüğünü gören Alparslan, buna sebep olanların peşine düşecek ve eline geçen ipuçları onu hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakacaktır.

Göktuğ, Alparslan'a ihanet edecek mi?
Göktuğ, Alparslan'a ihanet edecek mi?
YORUMLAR
500
18 Mayıs 2022 TRT spor Yayın Akışı 18 Mayıs 2022 TRT spor Yayın Akışı Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin dün akşamki bölümünde neler yaşandı? Vaspurakan savaşında son durum ne? Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin dün akşamki bölümünde neler yaşandı? Vaspurakan savaşında son durum ne? 17 Mayıs 2022 TRT spor Yayın Akışı 17 Mayıs 2022 TRT spor Yayın Akışı

Son Dakika Magazin Göktuğ, Alparslan'a ihanet edecek mi? - Son Dakika


Advertisement