Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Hanbey Oğuzhan Çoban... SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ! - Son Dakika

Hanbey Oğuzhan Çoban... SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ!

Ekranların en çok beklenen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Besim karakterine hayat veren oyuncu Hanbey Oğuzhan Çoban geçtiğimiz akşam Etiler Vur Kadehi Etiler isimli yeni nesil meyhanede bir çok ismin katılımıyla doğum gününü kutladı.

Hanbey Oğuzhan Çoban... SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ!
25.10.2022 - 18:35,  Güncelleme: 18:43

Atv ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde rol alan arkadaşlarıda sevilen oyuncu Oğuzhan Çoban'ı yalnız bırakmadı.

Doğum günü partisinde Yapımcı ve aynı zamanda mekanın sahibi Oktay Öndeş, magazinkolik.com'un sahibi Nurcan Sabur, Magazinci Yusuf Gür, Yapımcılar Aytaç Ağtaş ve Faruk Özdemir, Model Gamze Taşkın, Oyuncular Burcu Binici, Aysel Nazım, Mehmet Çelik katılan isimler arasındaydı.

hanbeyoguzhancoban-burcubinici.jpeg

"BEN BU CİHANA SIĞMAZAM" BESİM KİMDİR?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Besim karakterini Hanbey Oğuzhan Çoban canlandırıyor. Oğuzhan Çoban 11 Ekim 1995 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Terazi burcudur. Oğuzhan Çoban'ın hobileri arasında at binmek bulunmaktadır. Düzenli spor yaptığı bilinen genç oyuncu bir açıklamasında hızlı para kazanma amacıyla her projede yer almak istemediğini, projeler üstünde detaylıca düşündüğünü açıklamıştır. Birçok ülkede seyahat eden ve Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Oğuzhan Çoban'ın Instagram platformunda kullanıcı adı @hanbeyofficial'dır. Hanbey Oğuzhan Çoban'ın Instagram platformunda 308 bin takipçisi vardır.

Kaynak: Magazinkolik
YORUMLAR

Son Dakika Magazin Hanbey Oğuzhan Çoban... SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ! - Son Dakika


Advertisement