Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu - Son Dakika

Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu

04.10.2021 09:13
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu

Pandemi nedeniyle verdiği uzun aranın ardından seyircisine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Sıla, "Uzun zaman oldu sahneye çıkmayalı ve şu an çok tarifsiz duygular içerisindeyim. Sizleri çok özledim. Yeniden doğmuş gibiyim. Ekim çok iyi geldi bana. Bugüne çok şükür" dedi.

Pandemi nedeniyle verdiği uzun aranın ardından seyircisine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Sıla, "Uzun zaman oldu sahneye çıkmayalı ve şu an çok tarifsiz duygular içerisindeyim. Sizleri çok özledim. Yeniden doğmuş gibiyim. Ekim çok iyi geldi bana. Bugüne çok şükür" dedi. Sıla, iki saat boyunca geçmişten günümüze sevilen şarkılarını söyledi.

Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu

Sıla konserin ilk bölümüne Lanvin tasarımı siyah bir elbiseyle çıktı.

Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu

İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran binlerce kişi Sıla'nın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

YORUMLAR
500
Sıla'dan Kötü Haber Geldi! Böyle Duyurdu Sıla'dan Kötü Haber Geldi! Böyle Duyurdu Koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı Sıla, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu Koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı Sıla, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI: KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90 KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI: KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement