İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı - Son Dakika

İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı

16.06.2021 08:27
İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı

Küçükbalçık, Instagram hesabının 'Hikaye' bölümüne yüklediği o fotoğrafın altına "Kibariyem" notunu düştü.

Küçükbalçık, Instagram hesabının 'Hikaye' bölümüne yüklediği o fotoğrafın altına "Kibariyem" notunu düştü.

Ali Küçükbalçık, Kibariye'yi aldattı mı? 'Gözümle görürsem inanırım'

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler ardından Kibariye'den aldatma açıklaması geldi.

Ünlü şarkıcı, UçanKuş TV'de yayınlanan görüntülerin ardından programa telefonla bağlanarak şu açıklamayı yaptı: "Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Görüntülerdeki o mu, bilmiyorum. Görüntüler çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım, yanlış anlaşılmasın... Bütün erkekler eşlerini aldatıyor. Tabii ki bu görüntüleri Ali'ye soracağım. Ali, evine çok bağlıdır. Ama bunu gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam."

İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı

1 günlük kaçamak için boşanmam

Kibariye ile Ali Küçükbalçık çifti, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve "Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız" demişti.

YORUMLAR
500
Sokakta hediye dağıttık! Sokakta hediye dağıttık! En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır?
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Son Dakika

Advertisement