İzzet Yıldızhan'ın 23 yıllık eşi ilk kez ortaya çıktı - Son Dakika
Magazin

İzzet Yıldızhan'ın 23 yıllık eşi ilk kez ortaya çıktı

Sanat camiasında ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen İzzet Yıldızhan'ın 23 yıldır evli olduğu eşi ilk kez ortaya çıktı. Bugüne kadar eşiyle kamera karşısına geçmeyen ünlü şarkıcı, eşi Ajda Yıldızhan ile bir davete katıldı.

20.04.2024 09:05  Güncelleme: 09:22

Zaman zaman yaptığı ilginç çıkışlarla magazin dünyasında adından söz ettiren İzzet Yıldızhan, son olarak 23 yıllık eşiyle gündem oldu. Bugüne kadar eşiyle kamera karşısına geçmemeye özen gösteren ünlü şarkıcının fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İzzet Yıldızhan'ın 23 yıllık eşi ilk kez ortaya çıktı
Ünlü şarkıcının farklı kadınlardan 9 çocuğu var

"ŞANSLI ADAMSIN" YORUMLARI YAPILDI

Yıldızhan'ın eşi Ajda Yıldızhan'a sosyal medyada "Güzel kadın", "Şanslı adamsın", "Eşin çok güzelmiş" şeklinde yorumlar yapıldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu olan Ajda Yıldızhan, eşine müzik anlamında da destek veriyor.

İşte İzzet Yıldızhan ve 23 yıllık eşi;

İzzet Yıldızhan'ın 23 yıllık eşi ilk kez ortaya çıktı
İzzet Yıldızhan'ın 23 yıllık eşi ilk kez ortaya çıktı

Son Dakika Magazin İzzet Yıldızhan'ın 23 yıllık eşi ilk kez ortaya çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • saim emirler: Gözüken eşlerin sadece 4 te 1 i, biliyorsunuz değil mi?? Ayrıca başkasının eşiyle olan resminin altına "güzel kadın" "eşin çok güzelmiş" yazmak da ne? insan "yakışıyorsunuz" falan der!!! sapıtmayın, adam bu yüzden resim vermemiştir muhtemelen 20 yıldır... 2 0 Yanıtla

Advertisement