Kadın Dediğin Yuvarlak Hatlı Olur! - Son Dakika

Kadın Dediğin Yuvarlak Hatlı Olur!

Kadın Dediğin Yuvarlak Hatlı Olur!
Son Güncelleme: 27.01.2013 06:02

Moda dünyasının ardından Hollywood da '0 beden' modasını bir yana bırakıyor.

CHRISTINA AGUILERA

Bir zamanlar anoreksiyanın pençesinde olan Christina Aguilera, şu sıralar yuvarlak hatlı haliyle konuşuluyor. Güzel şarkıcı, "Sonunda kalçama kavuştuğum için çok mutluyum! Vücudumdan çok memnunum" diyor.

MILA KUNIS

Tüm dünyanın dikkatini 'Black Swan-Siyah Kuğu' filmiyle üzerine çeken Mila Kunis, iki yıl önce çok zayıftı. Şu sıralar kilo alan Kunis, yuvarlak hatlı halini daha çok beğendiğini söyleyip "Tanrım, sadece kemikten ve deriden ibarettim! Bence çok kötü bir görüntüydü. Bence bir kadına bu kadar düz bir vücut hiç yakışmıyor" diye konuştu.

RIHANNA

Müzik dünyasının en seksi kadınlarından Rihanna, son birkaç aydır her zamankinden daha yuvarlak hatlı olmasıyla dikkat çekiyor. Güzel şarkıcı, "Kendimi biraz daha yuvarlak hatlıyken daha çok beğeniyorum" diyor.

EVA LONGORIA

Hollywood'un seksi kadınları arasında yer alan Eva Longoria da son birkaç yıla göre daha yuvarlak hatlı bir vücuda sahip. Güzel oyuncu bu konuda, "Kadın dediğin yuvarlak hatlı olur! Boşanmam sonrası çok kilo verdim ve bence bugüne kadarki en çirkin halimdi" diyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Kadın Dediğin Yuvarlak Hatlı Olur! - Son Dakika


Advertisement