Kerem Bürsin ile Demet Özdemir sevgili mi? - Son Dakika

Kerem Bürsin ile Demet Özdemir sevgili mi?

25.04.2020 12:43
Kerem Bürsin ile Demet Özdemir sevgili mi?

Son dakika haberine göre magazin kulislerinde bomba bir aşk iddiası gündemde... Kerem Bürsin ile Demet Özdemir'in bir süredir yakınlaştığı ortaya çıktı. Yeni aşk bombası. Kerem Bürsin ile Demet Özdemir sevgili mi? Gündeme bomba gibi düşen iddiayla ilgili flaş gelişmeler var. (Kaynak-Tv100)

Magazin kulislerinde bomba bir aşk iddiası gündemde... Kerem Bürsin ile Demet Özdemir'in bir süredir yakınlaştığı ortaya çıktı. Eskiden de tanışan çift ortak arkadaşları nedeniyle daha sık görüşmeye başladı. Demet Özdemir son olarak Yaman Taciroğlu ile kısa bir beraberlik yaşamıştı. Kerem Bürsin'in ise 1 yıl önce Serenay Sarıkaya ile biten ilişkisinin ardından kimseyle adı anılmamıştı.

YORUMLAR
500
Çıkan yangında çakmak gazı tüpleri bomba gibi patladı Çıkan yangında çakmak gazı tüpleri bomba gibi patladı Bomba iddia: DEVA Partisi, Abdullah Gül'ü 'İkinci aday' olarak düşünüyor Bomba iddia: DEVA Partisi, Abdullah Gül'ü 'İkinci aday' olarak düşünüyor Şok Hamle! Hayatta Olmaz Demeyin Öyle Bir Şey Oldu Ki Şok Hamle! Hayatta Olmaz Demeyin Öyle Bir Şey Oldu Ki
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kerem Bürsin ile Demet Özdemir sevgili mi? - Son Dakika


Advertisement