Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez anlattı: Evde kuzu besledik! - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez anlattı: Evde kuzu besledik!

21.09.2021 09:34
Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez anlattı: Evde kuzu besledik!

Oyuncu, gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için sorumluluk alınması gerektiğini belirterek şöyle konuştu: "Alışkanlıklarımızı, iş yapma, üretim ve tüketim biçimlerimizi gözden geçirmemiz gerekiyor.

Oyuncu, gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için sorumluluk alınması gerektiğini belirterek şöyle konuştu:

"Alışkanlıklarımızı, iş yapma, üretim ve tüketim biçimlerimizi gözden geçirmemiz gerekiyor. Bir aktör olarak verebileceğim en büyük desteğin; bu konuda atılan adımların daha geniş kitlelere yayılmasına yardımcı olmak olduğunu düşünerek, ben de elimden geleni yapıyorum."

AHTAPOTLARLA SOHBET ETTİK

Toplantıda muhabirlerle sohbet eden Kıvanç Tatlıtuğ, çocukluğunda baba evinde kuzu beslediklerini açıkladı: "Babam eve bir gün yavru kuzu getirdi. Dördüncü kattaki evimizde baktık ona."

Deniz tutkunu oyuncu, mavi sularda yaşadığı unutamadığı bir anısını da paylaştı:

KARS YOLCUSU

Kıvanç Tatlıtuğ, Settar Tanrıöğen'le rol alacağı "Aşıklar Bayramı" filmi için Kars'a gideceğini söyledi: "Yarın (bugün) yolculuk var. Bir baba-oğul hikayesini anlatacağız. İzleyenler ağlayacak."

Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez anlattı: Evde kuzu besledik!

YORUMLAR
500
Son dakika! 271 yıllık tabya turizme kazandırılmayı bekliyor Son dakika! 271 yıllık tabya turizme kazandırılmayı bekliyor Kars'ta PERDİS Eğitim Programı düzenlendi Kars'ta PERDİS Eğitim Programı düzenlendi Son dakika! Kazada hayatını kaybeden Astsubayıın cenazesi memleketine gönderildi Son dakika! Kazada hayatını kaybeden Astsubayıın cenazesi memleketine gönderildi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez anlattı: Evde kuzu besledik! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement