Komedyen Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı - Son Dakika

Komedyen Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

29.12.2022 10:17

Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya, eylül ayında Mehmet Dinçerler ile boşanan Hadise ile aşk yaşadığı yönündeki haberleri yalanlayarak "İddialar doğru değil. Bekar bir insanım öyle bir şey olsa gizlemem" ifadelerini kullandı.

Nisan ayında sessiz sedasız evlendiği Mehmet Dinçerler ile eylül ayında tek celsede boşanan Hadise ile Hasan Can Kaya'nın aşk yaşadığı iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasına Kaya'dan cevap gecikmedi.

"BÖYLE BİR ŞEY OLSA GİZLEMEM"

Kısa sürede yayılan aşk iddiasının ardından Müzikonair'e açıklama yapan Hasan Can Kaya, "İddialar doğru değil. Ben de haberlerde gördüm. Günde 14 saat film setindeyim. Nereden çıktı hiçbir fikrim yok. Zaten bekar bir insanım öyle bir şey olsa gizlemem" ifadelerini kullandı. Hadise ise hakkında çıkan aşk iddiasıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Konuşanlar ile gündemden düşmeyen Hasan Can Kaya, programın yönetmeni Sultan San ile aşk yaşıyordu. 2,5 yıl aşk yaşayan San ve Kaya, geçtiğimiz sene ayrıldı. Arkadaş kalan ikili, birlikte çalışmaya da devam ediyor.

Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı
Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı
YORUMLAR (3)
  • Ercan Aral : Rezil boş boğaz bir geveze. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Yda Fay: Vay Hasan, o kadar dustun he :D Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Oğuz Kuru: vay hadise o kadar düştün he Cevap Yaz 20 16 Yayından Kaldır
500
Ünlülerin Ramazan Bayramı sahne fiyatları belli oldu! Birinci sırada Hadise var Ünlülerin Ramazan Bayramı sahne fiyatları belli oldu! Birinci sırada Hadise var

Son Dakika Magazin Komedyen Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı - Son Dakika


Advertisement