Masterchef Danilo Zanna boşanamıyor! Eşi 1 milyon euro tazminat istiyor! - Son Dakika

Masterchef Danilo Zanna boşanamıyor! Eşi 1 milyon euro tazminat istiyor!

06.12.2021 09:44
Masterchef Danilo Zanna boşanamıyor! Eşi 1 milyon euro tazminat istiyor!

MasterChef'te jüri üyeliği yapan sempatik İtalyan şef Danilo Zanna ve 9 yıl önce tatil için geldiği İstanbul'da tanışıp evlendiği, oğlunun annesi Tuğçe Demirbilek'in boşanma süreci çıkmaza girdi. Çift anlaşmalı olarak boşanacaklardı ancak tazminatta anlaşamadılar.

tv8'de ekrana gelen lezzet yarışması Masterchef'in İtalyan şefi Danilo Zanna ve 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek boşanmaya hazırlanıyor.

2012 yılında evlenen çift, 2013'te oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına almış, ancak geçtiğimiz yaz tatilinden sonra mutluluklarına gölge düşmüştü. Boşanma kararı alan çiftten Danilo Zanna, Etiler'de birlikte yaşadıkları konuttan taşınarak ayrı bir eve çıkmıştı.

TAZMİNAT KONUSUNDA ANLAŞAMADILAR

Magazin basınına sızan haberlere göre çift, boşanacaklarını doğrulamış, sonrasında da sessizliğe bürünmüştü. Anlaşmalı boşanmak isteyen ikili, henüz "anlaşamadığı" için boşanma davası açamadı. Hâlâ boşanma protokolü üzerinde tartışan iki isim, tazminat konusunda hemfikir olamadı.

ÜNLÜ ŞEFTEN EŞİ 1 MİLYON EURO TAZMİNAT İSTEDİ

Danilo Zanna, eşine Etiler'deki evi, oğullarının velayetini, eğitim masraflarını ve ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra boşanma tazminatı olarak 500 bin Euro vermeyi teklif etmiş. Bu teklifi kabul etmeyen Tuğçe Demirbilek, 9 yıllık evlilikleri için İtalyan şeften 1 milyon Euro tazminat talep etmiş. Rakamı fazla bulan Zanna, 500 bin Euro'da ısrar ettiği için protokol tıkanmış.

YORUMLAR (2)
  • Hasan Bal: Boşanmalar ve kadın cinayetleri nasıl olduda bu zamanda arttı boşanma olduğu zaman rabbimin yanında arş titrermiş biz İslam ülkesiyiz sanırım insanlar da Allah korkusu kalmamış ahireti düşünmüyoruz sanırım bu yalan dünyanın birgün yıkılacağını neyin peşindeyiz bu yalan dünyanın sadece kahrını çekiyoruz 6234 sayılı kanun mağduruyum bende bu kadar yaşantıdan sonra bunun vebalini kim verecek kimsenin Allah tan korkusu kalmamış Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kamp Yerleri: Bizde olsa uste az daha verirlerdi. Malum ornek serdar goruyorsunuz iste. Yabancilar cimridir. Hala beni sever vereyim ne varsa nereye gidicek demiyor adam. Bana ne diyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Magazin Masterchef Danilo Zanna boşanamıyor! Eşi 1 milyon euro tazminat istiyor! - Son Dakika


Advertisement