Boşanma sonrası ilk konserine çıkan Hadise danslarıyla hayranlarını coşturdu - Son Dakika

Boşanma sonrası ilk konserine çıkan Hadise danslarıyla hayranlarını coşturdu

02.10.2022 15:13

Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliği sona eren Hadise, İstanbul Beşiktaş'ta buluştuğu hayranlarına, "İyi ki varsınız" şeklinde seslendi. Ünlü şarkıcı "Siz olmasanız ben burada olamam" ifadelerini kullanırken danslarıyla sevenlerini coşturdu.

Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşandı. Ünlü şarkıcı, ayrılık sonrası ilk konserini dün akşam Beşiktaş'ta verdi. Hadise, 30 Ağustos'ta başlayan ve bir aydır devam eden Beşiktaş Festivali'nin kapanışında sahne aldı.

"SİZ OLMASANIZ BEN BURADA OLAMAM"

'Aşk Kaç Beden Giyer' şarkısıyla konsere başlayan Hadise, ardından dinleyicilere "Hoş geldiniz, siz olmasanız ben burada olamam. İyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum. Bu sevgi, aşk bambaşka! İyi ki varsınız, bu gece eğleniyor muyuz?" sözleriyle seslendi. Güzel şarkıcı dansları ve şarkılarıyla sevenlerini coşturdu.

Hadise'den boşanma sonrası ilk konser! Sahnede resmen şov yaptı
Hadise'den boşanma sonrası ilk konser! Sahnede resmen şov yaptı
Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR (1)
500
Caner Erkin'in adresi belli oluyor! Süper Lig devinin başkanı konuştu Caner Erkin'in adresi belli oluyor! Süper Lig devinin başkanı konuştu İstanbul'da haftanın son iş gününde trafik yoğunluğu yaşanıyor İstanbul'da haftanın son iş gününde trafik yoğunluğu yaşanıyor BEŞİKTAŞ KAYMAKAMI 3 İŞÇİMİZ ETKİLENDİ BEŞİKTAŞ KAYMAKAMI 3 İŞÇİMİZ ETKİLENDİ

Son Dakika Magazin Boşanma sonrası ilk konserine çıkan Hadise danslarıyla hayranlarını coşturdu - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement