Merve Aydın, Survivor'daki Aşk Dedikodularına Son Noktayı Koydu - Son Dakika

Merve Aydın, Survivor'daki Aşk Dedikodularına Son Noktayı Koydu

08.07.2015 17:08

Adı ilk önce Ahmet Dursun daha sonra da Anıl'la aşk dedikodularına karışan Merve, o iddialarına son noktayı koydu. Aydın, fotoğraf paylaşarak "Biri abim diğeri kardeşim" dedi.

Survivor'da aynı takımda yer aldığı Ahmet Dursun' ve Anıl Tetik ile adı aşk dedikodularına karışan Merve Aydın olaya son noktayı koydu.

"BİRİ ABİM BİRİ KARDEŞİM"

Merve Aydın, Survivor'dan takım arkadaşı Ahmet Dursun ve Anıl Tetik'le birlikte fotoğrafını paylaşıp, "Biri abim diğeri kardeşim, candan öte canlarım iyi ki varsınız iyi ki tanımışım çok seviyorum sizi" notunu yazdı.

Merve Aydın, Survivor'daki Aşk Dedikodularına Son Noktayı Koydu

Aydın, daha önce de Anıl Tetik'i erkek kardeşine benzettiğini söylemişti. Merve Aydın'ın adı Survivor adasında önce Ahmet Dursun ile sonra Anıl Tetik'le anılmıştı.

AHMET DURSUN DA KARDEŞİM DEMİŞTİ

Ahmet Dursun da adadan döndükten bu iddialara cevap vermiş ve "Bizim geçen senden dostluğumuz abi kardeşliğimiz vardı bu sene birbirimize çok ihtiyacımız oldu. Biz Merve'yle dertleştik herkes uyurken oturduk konuştuk birbirimize moral verdik." demişti.

YORUMLAR (40)
  • ayşe: turabi hayranları belli insanlar belli Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • i: Merve be boşver Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • cinar: yuruyun gidin topiklere bak turabinin birinci olması eğitim düzeyini karakterini gösterirmiş didem bu şekilde cevap yazmanda senin karakterini gösteriyor yanı karakterdir olduğunu türk milletine saygı duymadığını assagiladigini gosterir Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Merve Aydın, Survivor'daki Aşk Dedikodularına Son Noktayı Koydu - Son Dakika


Advertisement