Efsane grup MFÖ Kuruçeşme'de - Son Dakika

Efsane grup MFÖ Kuruçeşme'de

18.08.2021 17:02
Efsane grup MFÖ Kuruçeşme'de

MFÖ, en sevilen şarkılarını Kuruçeşme sahnesinde seslendirdi.

MFÖ, en sevilen şarkılarını Kuruçeşme sahnesinde seslendirdi. Dinleyicisiyle boğazın kıyısında buluşan efsaneler dillere pelesenk olan klasiklerini seslendirerek hayranlarına eşsiz bir müzik ziyafeti sundular.

'KURUÇEŞME KONSERLERİNİ ÖZLEMİŞTİK'

Konser öncesi röportaj veren Mazhar, Fuat, Özkan "Kuruçeşme konserlerini özlemiştik. Boğaz manzarası o kadar güzel ki dekor gibi... Seyirciler ile şarkıları beraber seslendirmek bizler için ilaç gibi" sözleriyle dinleyicilerine ve sahneye olan özlemlerini dile getirdi. Efsane üçlü "Best of" albümün sinyallerini de "Birbirimizi kandırabilirsek bir şeyler yapabiliriz" sözleriyle verdiler.

Efsane grup MFÖ Kuruçeşme'de

ŞARKILAR BU KEZ DE GÖNÜL YARALARINI SARDI…

MFÖ, sevilen şarkılarını seslendirdiği o muhteşem anlarda bilet gelirinin bir kısmını AFAD'a bağışladıklarını da dile getirdi.

Efsane grup MFÖ Kuruçeşme'de

YORUMLAR
500
Hırsıza, 'Motosikletimi getir, salça zamanı geçince kendi ellerimle getireyim' diye seslendi Hırsıza, 'Motosikletimi getir, salça zamanı geçince kendi ellerimle getireyim' diye seslendi Semih Kaya futbolculuk kariyerini noktaladı Semih Kaya futbolculuk kariyerini noktaladı Semih Kaya profesyonel futbol kariyerini noktaladı Semih Kaya profesyonel futbol kariyerini noktaladı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Efsane grup MFÖ Kuruçeşme'de - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement