Nur Fettahoğlu Evlendi - Son Dakika
Magazin

Nur Fettahoğlu Evlendi

Nur Fettahoğlu Evlendi

Nur Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu, Dün Evlendi.

31.10.2013 11:03

Geçtiğimiz ay damat Cem Aydın'ın dairesindeki nikahla dünya evine giren Derin Mermerci'den sonra, şimdi de Nur Fettahoğlu sevgilisinin Rumelihisarı'ndaki dairesinde evlendi. Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu'nun dün akşam kıyılan nikahı için hazırlıklar, sabah saatlerinden itibaren başladı.

İŞTE NİKAH TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR!

KİRA İKİYE KATLANDI

Nikah için hiçbir masraftan kaçınmayan ünlü işadamı, haftalar öncesinden de Boğaz manzaralı dairesini büyüttü. 'Hisar Palace' isimli apartmanın en üst katındaki 2 daireyi birleştiren Levent Veziroğlu, böylece kiralık evini 400 metrekareye çıkarttı. Veziroğlu'nun kira bedeli de; 5 binden 10 bin dolara çıktı. Bu arada Nur Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu'nun nikah şahitleri; Selma Ergeç ile Timur Savcı oldu. İkinci evliliğini 46 yaşındaki Veziroğlu ile yapan 33 yaşındaki güzel oyuncunun gelinlik olarak saten, dantel ve taşlardan oluşan bir kıyafet tercih ettiği gözlendi.

20 BİN LİRALIK ÇİCEK

Boğaz manzaralı dairesindeki nikah için kesenin ağzını açan işadamı, yaklaşık 20 bin liralık çiçeklerle evini süslettirdi. Çiçekler arasında, orkide ve rengarenk güller de vardı.

ŞAHİT ERKEN GELDİ

Nur Fettahoğlu'nun nikah şahidi olan Selma Ergeç, sevgilisi Can Öz ile birlikte nikaha ilk gelen ünlü konuk oldu.

KIRMIZI HALI SERDİ

İşadamı, güzel eşi ve nikahına gelen konukları için apartmanın önüne kırmızı halı serdirdi.

SADE GELİNLİK TERCİH ETTİ

Gelinlik olarak saten kumaş ve taşlarla süslü bir kıyafet tercih eden Nur Fettahoğlu, saçına taktırdığı deniz kabuğu figürlü aksesuvarıyla da tarzını konuşturdu.

Kaynak: Aydın HAMZA/ TAKVİM

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement