Oktay Kaynarca müjdeyi verdi: Yeni bir projem var - Son Dakika

Oktay Kaynarca müjdeyi verdi: Yeni bir projem var

15.01.2022 22:53

Etiler'de bir mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Oktay Kaynarca, başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeniden ekranlara döneceği iddialarını yanıtladı. Kaynarca, "Benim haberim yok. Bu projenin içerisinde yokum artık" açıklamasında bulundu. Öte yandan yeni projesini de duyuran ünlü oyuncu, "TV'de olacak. Hatta yapımcılığını ben üstleneceğim" dedi.

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonuyla geri döneceği gün iptal edildiği açıklanmış ve bu durum hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Daha sonra dizinin farklı bir isimle dijital platformlarda yayınlanacağı ve bu hamleye karşı ATV'nin hukuksal süreç başlattığı öne sürülmüştü.

İDDİALARA YANIT VERDİ

Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, EDHO'nun yeniden çekileceği iddialarıyla ilgili soruya "Benim haberim yok. Bu projenin içerisinde yokum artık" yanıtını verdi.

Oktay Kaynarca'dan hayranlarını üzen açıklama

YENİ PROJESİNİ MÜJDELEDİ

Öte yandan "Yeni bir projem var" diyen Kaynarca, "TV'de olacak. Hatta yapımcılığını ben üstleneceğim. Şimdilik bu kadar bilgi yeterli" ifadelerini kullandı.

Oktay Kaynarca'dan hayranlarını üzen açıklama

NE OLMUŞTU?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrolü Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından hayranlarına teşekkür ederek EDHO'nun bittiğini açıklamıştı.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın haftalardır reklam yapılmasına rağmen yayın günü yeni bölümü yayınlanmamıştı. Tanıtımları yapılmasına rağmen yayınlanmayan dizinin hayranları ise sosyal medyadan durumu tepki göstermişti. EDHO'nun yapımcıları ile ATV kanal yönetimi arasında sıkıntılar olduğu iddia edilmişti. Oktay Kaynarca'nın paylaşımı söylentileri doğruladı.

YORUMLAR (2)
500
Oktay Kaynarca'dan yeni dizi projesi! Yapımcılığını da üstlendi Oktay Kaynarca'dan yeni dizi projesi! Yapımcılığını da üstlendi

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oktay Kaynarca müjdeyi verdi: Yeni bir projem var - Son Dakika


Advertisement