Oryantal Didem'i İsyan Ettiren Olay - Son Dakika

Oryantal Didem'i İsyan Ettiren Olay

23.09.2013 16:03
Oryantal Didem'i İsyan Ettiren Olay

Oryantal Didem Kınalı, Ünlü Sanatçı Berdan Mardini'ye Tepkisini Twitter Hesabına Yazdığı Notla Dile...

Oryantal Didem Kınalı, ünlü sanatçı Berdan Mardini'ye tepkisini Twitter hesabına yazdığı notla dile getirdi.

Ünlü oryantal, "Uzun zamandır Marka İstanbul sahnesindeyim ve birçok solistle çalıştım. Bugüne kadar sahneye çıkış ve iniş saatlerimi belirlemek istedi. Asistanı aracılığıyla kendisine bunun sadece sahne şefi ya da işletmeci tarafından yapılabileceğini ve kendisinin yetkili olmadığını bildirdim.

Beyefendi bu hafta benimle aynı sahneyi paylaşmak istememiş. İş veren ağırlığını Berdan Mardini karşısında sürdüremediği için ben de tüm iyi niyetim ve inisiyatifimle bundan böyle cuma akşamları da dahil hiç bir zaman Marka İstanbul sahnesinde olmayacağımı bildirmek isterim.

11 yaşımdan beri sahnede dans ediyorum ve 6 yıl İbrahim Tatlises gibi bu ülkenin dev bir ismiyle çalıştım. Edep, adap, saygı ve görgü kurallarını Berdan Mardini'den öğrenecek değilim. Ben o kulisleri de çok iyi bilirim, ama siz de sunu iyi öğrenin...

Sahne alabilmek için kucaklara oturmadım, sanatımı satıyorum kendimi değil...

Allah ekmeğini namusuyla kazananları unutmayacağı gibi o ekmekle oynayanları da unutmaz." açıklamalarında bulundu.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR
500
Bakan Koca 'Ek Ödeme Yönetmeliği' hakkında merak edilen soruları yanıtladı Açıklaması Bakan Koca 'Ek Ödeme Yönetmeliği' hakkında merak edilen soruları yanıtladı Açıklaması İstanbul'da tartıştığı kişinin aracını yumruklayan sürücü gözaltına alındı İstanbul'da tartıştığı kişinin aracını yumruklayan sürücü gözaltına alındı Arızalanan otobüs yolda kaldı, yolcular perişan oldu Arızalanan otobüs yolda kaldı, yolcular perişan oldu
Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Oryantal Didem'i İsyan Ettiren Olay - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement