Oyuncu Olmak İçin 18 Kez Bıçak Altına Yatttı - Son Dakika
Magazin

Oyuncu Olmak İçin 18 Kez Bıçak Altına Yatttı

Oyuncu Olmak İçin 18 Kez Bıçak Altına Yatttı

Ankara'da yaşayan ve bir gıda firmasında çalışan Enver Akbaş (26), oyuncu olabilmek için 18 estetik operasyon geçirdi.

21.05.2013 13:08

Ankara'da yaşayan ve bir gıda firmasında çalışan Enver Akbaş (26), oyuncu olabilmek için 18 estetik operasyon geçirdi. Akbaş'a, dizilerde oynarken, dünyaca ünlü yönetmen James Cameron'dan da oyunculuk teklifi geldi.

Toptan gıda işi yapan bir firmanın eğitim departmanında çalıştığı sırada Ankara'da faaliyette bulunan bir ajanstan aldığı teklifle hayatı değişen Enver Akbaş, aldığı teklif üzerine başladığı oyunculukla yaşamını sürdürürken, dünyaca ünlü yönetmen James Cameron'dan da oyunculuk teklifi aldı.

Çene, diş yapısı, burnu, yüzü ve kulaklarından 18 kez operasyon geçiren ve operasyondan sonra hakkında çıkan haberlerle bir anda hayatının değiştiğini söyleyen Akbaş, "Uluslararası ticaret ve girişimcilik üzerine AB projesi kapsamında Belçika'da 'oyunculuk eğitimi' aldım. Orada tanıştığım ve oyunculuk eğitimi aldığım hocam Nadir Yurt Bey, Titanik, Terminatör, Terminatör 2, Yaratık, Avatar gibi filmlerin yönetmeni yazarı ve aynı zamanda yapıcısı olan James Cameron'a beni ve oyunculuk için yaptıklarımı anlatmış. Hakkımda çıkan tüm haber ve röportajları bilgisayardan göstererek, oynadığım dizileri, aldığım eğitimleri, ameliyat olma nedenlerimi, yaşımı, boyumu, yaşadığım şehri, kendilerinden eğitim aldığımı kısaca her şeyi paylaşmış. James Cameron'da hikayeden çok etkilenerek beni görüşmek üzere İsviçre'ye davet ettiler. Geçtiğimiz hafta davetiyemi ve uçak biletimi gönderdiler. Allah nasip ederse bu gün Akşam İsviçre'ye giderek James Cameron ile görüşeceğim. Üzerinde çalıştığı filmde bir rol vereceklerini belirtiler. Bu benim için bulunmaz bir olay. Çok mutluyum" dedi.

Bir buçuk yıl süren operasyonlarında hem madden hem de manevi olarak çok yıprandığını kaydeden Akbaş, aldığı yeni tekliflerle tüm acıları ve çektiği maddi sıkıntıları unuttuğunu ifade ederek,"Allah'ıma hamdüsenalar olsun. Kısa rollerde olsa aldığım oyunculuk teklifleriyle maddi sıkıntılardan kurtulurken, son olarak aldığım görüşme teklifiyle de bu güne kadar çektiğim tüm acıları unutmuş oldum. Hocam Nadir Yurt Beye çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Oyuncu Olmak İçin 18 Kez Bıçak Altına Yatttı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement