Oyuncu Serhat Teoman Türkiye Güzelini Kaptı! - Son Dakika

Oyuncu Serhat Teoman Türkiye Güzelini Kaptı!

31.05.2015 12:18

Miss Turkey birincisi Amine Gülşe'yle aşk yaşayan Serhat Teoman, ilk kez sevgilisi ile yan yana görüntülendi. Gülşe ise görüntülendiklerini fark edince yüzünü kapattı.

Bülent İnal ve Melis Tüysüz çifti, önceki akşam Arnavutköy'de evliliklerinin 4. yılını kutladı.

Oyuncu <a class='keyword-sd' href='/serhat-teoman/' title='Serhat Teoman'>Serhat Teoman</a> <a class='keyword-sd' href='/turkiye/' title='Türkiye'>Türkiye</a> Güzelini Kaptı!

İLK KEZ YAN YANA GÖRÜNTÜLENDİLER

Çifti oyuncu dostları Buğra Gürsoy ve sevgilisi Nilüfer Gürbüz, Amine Gülşe, Serhat Teoman ve Burak Yamantürk yalnız bırakmadı. Birlikte oldukları konuşulan 2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe ile Serhat Teoman ilk kez yan yana görüntülendi. Gülşe ise görüntülendiklerini fark edince yüzünü kapattı.

Oyuncu Serhat Teoman Türkiye Güzelini Kaptı!

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Yozgat'ta nohutta rekolte beklentisi 75 bin ton Yozgat'ta nohutta rekolte beklentisi 75 bin ton AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İleri, Sakarya'da teşkilat üyeleriyle buluştu Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İleri, Sakarya'da teşkilat üyeleriyle buluştu Açıklaması Güneye göçen leylekler İstanbul semalarında Güneye göçen leylekler İstanbul semalarında
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Oyuncu Serhat Teoman Türkiye Güzelini Kaptı! - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement