Özcan Deniz Çocukluğunun Geçtiği Evi Ziyaret Etti - Son Dakika

Özcan Deniz Çocukluğunun Geçtiği Evi Ziyaret Etti

10.05.2013 12:51
Özcan Deniz Çocukluğunun Geçtiği Evi Ziyaret Etti

Aydın'da, çocukluğunun geçtiği evi ziyaret eden ünlü sanatçı Özcan Deniz, kapıyı kimse açmayınca çektiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

Aydın'da, çocukluğunun geçtiği evi ziyaret eden ünlü sanatçı Özcan Deniz, kapıyı kimse açmayınca çektiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyünde yeni filminin çalışmalarını yapan Özcan Deniz, üzücü bir olay yaşadığı Aydın ziyaretiyle ilgili bir fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Çekimlerden fırsat bularak bir dönem yaşadığı Aydın'daki akrabalarına ziyarete gelen şarkıcı Özcan Deniz, dedesi İhsan Aksoy ve anneannesi Fadile Aksoy'un mezarlarını ziyaret ederken aracı soyulmuştu.

BÜYÜDÜĞÜ EVİ ZİYARET ETTİ

Özcan Deniz, Aydın'daki ziyaretleri kapsamında uzun yıllar yaşadığı ve çocukluğunun geçtiği merkez Veysipaşa Mahallesi'nde ailesiyle birlikte oturdukları eve gitti. Ünlü olmadan önce yaşadığı bir çok anıyı barındıran eski evin kapısını çalan Deniz, evde kimse olmadığı için içeri giremedi. Deniz, çocukluğunun geçtiği eve ait görüntüleri internet sitesinden hayranlarıyla paylaştı.

Deniz, ancak dışarıdan görebildiği eski evi için "Çocukluğumun geçtiği evi ziyaret ettim. Kapıyı açan olmadı. Dışarıdan bakmak bile çok derin yerlere sürükledi" diye yazdı. - AYDIN

YORUMLAR
500
Aydın'da iki kamyonun çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı Aydın'da iki kamyonun çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı Aydın'da durdurulan otomobilde 75 kilogram uyuşturucu ele geçirildi Aydın'da durdurulan otomobilde 75 kilogram uyuşturucu ele geçirildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Özcan Deniz Çocukluğunun Geçtiği Evi Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement