Pınar Altuğ Yalnız Değil - Son Dakika
Magazin

Pınar Altuğ Yalnız Değil

Pınar Altuğ, 'Genç Sevgili' Konusunda Yalnız Değil! Sosyete ve Sanat Dünyasında Yaşları Arasında Dağlar Kadar Fark Olan Çok Çift Var

18.12.2006 08:10
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Pınar Altuğ, 'Genç Sevgili' konusunda yalnız değil! Sosyete ve sanat dünyasında yaşları arasında dağlar kadar fark olan çok çift var

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan

32 yaşındaki Pınar Altuğ şu sıralar 24'lük sevgilisi Yağmur Atacan'la mutlu bir beraberlik yaşıyor. Yağmur'dan önce 3.5 yıl birlikte olduğu Tony Teodoridis de kendinden 3 yaş küçük olan Pınar Altuğ; ilişkide yaş farkına hiç önem vermiyor.

Cem Hakko-Ronit Gülcan

51 yaşındaki Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ile sevgilisi Ronit Gülcan arasında; 23 yıllık bir zaman farkı var! 28 yaşındaki Ronit Gülcan'la ilişkisi Şamdan Plus objektifine yansıyınca; 24 yıllık eşi Bettina Hakko'dan boşanmaya karar veren Cem Hakko, mutluluğu genç sevgilide bulan ünlülerin en yenileri arasında!

Güliz Onursal-Murat Evliyaoğlu

Sosyetenin en güzel kadınlarından biri olan 47 yaşındaki Güliz Onursal, iki yıldır kendinden 10 yaş küçük, eski basketbolcu Murat Evliyaoğlu ile büyük aşk yaşıyor. Nurettin Hasman'la evliliğini 11 yıl önce noktalayan Güliz Hanım, ilişkisinde çok mutlu görünüyor. Mina ve Merve isimli ikiz kızları olan Onursal; davetlere Murat Evliyaoğlu ile katılıyor. Güliz Hanım, eski kocası Nurettin Hasman'ın Eda Taşpınar'la ilişkisine de samimiyetle yaklaşıyor.

Nurettin Hasman-Eda Taşpınar

Sosyetenin en gözde çiftlerinden biri Eda Taşpınar ve Nurettin Hasman ikilisinin yaş farkı 24! 49 yaşındaki Hasman ile 25 yaşındaki sevgilisi Eda Taşpınar, uzun zamandan beri mutlu bir beraberlik yaşıyor. Dedikodulara rağmen aralarındaki yılları hiç sorun etmeyen çift, davetlerde boy göstererek etrafa mutluluk saçıyor.

Ahu-Günay Tuncel

Günay Restaurant'ın sahibi Günay Tuncel ile 4 yıl önce evlendiği ikinci eşi Ahu Hanım arasında tamı tamına 37 yaş fark var. Mutluluklarını Ahucan isimli kızlarıyla pekiştiren çift; 'Aşkın yaşı yok' sözünün en güzel örneği olarak tanınıyorlar.

Alinur Velidedoğlu-Enci Teker

50 yaşındaki ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu'nun modacı sevgilisi Enci Teker henüz 27'sinde. Çift aralarındaki yaş farkını hiç sorun etmiyor.

Murat Polat-Funda Barın

Polat Holding'in Yönetim Kurulu Üyesi Murat Polat ile eski manken Funda Barın da aralarındaki yaş farkına aldırış etmeden uzun zamandan beri birlikte.

Mehmet-Burcu Hanif

49 yaşındaki Mehmet Hanif, iki yıl önce 22 yıllık eşi Dilek Hanif'ten boşanmış ve kendisinden 17 yaş küçük Burcu Erdemli ile tekrar nikah masasına oturmuştu. Mehmet Bey, 32 yaşındaki eşiyle mutluluğu yakaladı.

Hakan Ural-Ezgi Can

38 yaşındaki Hakan Ural ünlü şarkıcı Sibel Can'dan ayrıldıktan sonra gönlünü kendisinden tam 18 yaş küçük olan Ezgi Can'a kaptırdı. Ural, Saray Halıları'nın varisi olan Ezgi Can'la geçtiğimiz yıl apar topar evlendi.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Pınar Altuğ Yalnız Değil - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement