Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti - Son Dakika

Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti

26.01.2021 22:03

Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Ramo'ya ünlü oyuncu Selim Erdoğan dahil oldu. Uzun aranın ardından izleyiciye merhaba diyecek olan Erdoğan, dizide Korkut karakterine hayat verecek.

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ramo, bomba ismi daha kadrosuna dahil etti. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünü paylaştığı diziye katılan Selim Erdoğan, dizide Korkut karakterine hayat verecek. Uzun aradan sonra Korkut karakteriyle izleyici ile buluşacak olan Erdoğan'ı dizideki rolünde ne gibi tehlikelerin beklediği henüz netleşmiş değilken, hayranları büyük merak içinde.

Daha önce Cihangir Han karakterine hayat veren Olgun Şimşek ile Yavuz karakterine hayat veren Yiğit Özşener'in diziden ayrılmaları bomba etkisi yaratmış, diziyle ilgili pek çok senaryo ortaya çıkarmıştı.

Ramo kadrosuna bomba bir ismi daha dahil etti

SELİM ERDOĞAN KİMDİR?

1 Nisan 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Selim Erdoğan, ilk kez 1996-2003 yılları arasında yayınlanan Çiçek Taksi adlı dizi ile ekrana geldi. Ardından 1996'da zengin kadrosu ve senaryosuyla hafızalara kazınan Eşkıya adlı sinema filminde rol aldı.

Sonrasında 2001'de Tatlı Hayat, 2002'de Azad ve Yarım Elma, 2003'te Alacakaranlık dizilerinde yer alan Selim Erdoğan,Duvara Karşı ve Vizontele Tuuba'da da bulundu.

Ramo kadrosuna bomba bir ismi daha dahil etti
Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti

Son Dakika Magazin Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Yeni partinin binası bile hazır! Milli Yol Partisi kasımda faaliyete geçecek 11:02 Yeni partinin binası bile hazır! Milli Yol Partisi kasımda faaliyete geçecek Alişan, Ali Koç'u istifaya davet etti: Başarısızlığınız rekor kırar, bırakın gidin artık 10:58 Alişan, Ali Koç'u istifaya davet etti: Başarısızlığınız rekor kırar, bırakın gidin artık Dev dalgalar gelecek, kıyı şeridi sular altında kalacak 10:52 Dev dalgalar gelecek, kıyı şeridi sular altında kalacak
Berdan Mardini'nin sahne aldığı düğünde binlerce dolarlar havaya saçıldı 10:50 Berdan Mardini'nin sahne aldığı düğünde binlerce dolarlar havaya saçıldı Otomobil sürücüsü araç içinde ölü olarak bulundu 10:45 Otomobil sürücüsü araç içinde ölü olarak bulundu AK Partili Birinci'den dolar yorumu: Ayda 20 milyar dolar ihracat yapıyoruz, arttıkça dolar bolluğu yaşanacak 10:43 AK Partili Birinci'den dolar yorumu: Ayda 20 milyar dolar ihracat yapıyoruz, arttıkça dolar bolluğu yaşanacak
Sinirli genç kız, babasını dolandıran kadını sokak ortasında tekme tokat dövdü 10:37 Sinirli genç kız, babasını dolandıran kadını sokak ortasında tekme tokat dövdü Tüm sahil şeridini denizanaları sardı! Kimse elini suya sokamıyor 10:17 Tüm sahil şeridini denizanaları sardı! Kimse elini suya sokamıyor
Advertisement