Seda Sayan tecavüzle suçlamıştı, Mehmet Ali Erbil yeni bir açıklama yaptı: Bizi tahrik ettiler - Son Dakika

Seda Sayan tecavüzle suçlamıştı, Mehmet Ali Erbil yeni bir açıklama yaptı: Bizi tahrik ettiler

23.06.2021 11:01

Yakın dostu Seda Sayan tarafından tecavüzle suçlanan Mehmet Ali Erbil, "Seda ile birlikte yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi. Bu dostluk öyle kolay kolay bozulmaz" sözlerine yer verdi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile yakın dostu olarak bildiğimiz şarkıcı Seda Sayan kavgasının yankıları sürüyor. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan ile aralarında yaşanan kavgayla ilgili bir kez daha konuştu.

"ONUN ANNESİ BENİM ANNEM GİBİDİR"

Ünlü Şovmen, "Seda bunun açıklamasını yaptı. Benim iki tane kızım var, bu leke ile yaşamak kolay değil, 50 yıllık sanat hayatımda böyle bir durumla anılmadım. Biz 35 senedir Seda ile birlikteyiz. Onun annesi benim annem gibidir. Ben onun annesine anne derim. Çocukları da benim çocuğum gibidir" dedi.

"BİZİ TAHRİK ETTİLER"

Miami dönüşü Seda Sayan ile buluşacaklarını ifade eden Erbil, "Birlikte yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi. Bu dostluk öyle kolay kolay bozulmaz" şeklinde konuştu.

ÖNCE "TECAVÜZ" DEDİ, SONRA ÇARK ETTİ

Seda Sayan, sosyal medya hesabından açıklama yapıp Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlamıştı, ardından "Tecavüz değil, aldatmaydı" diyerek söylediklerini yalanlamıştı.

YORUMLAR (4)
  • Mehmet Uvez: Yav hehe bizde saf türk halkı olarak yedik Cevap Yaz 23 2 Yayından Kaldır
  • Ercan Onur: Amcaaaa yaşın kaç oldu?... İki ayağın da çukurda onla bunla uğraşçağına camiye git, alnın iki secde görsün... Cevap Yaz 150 25 Yayından Kaldır
  • dopdogrucudavutt : Senin ayak kaldırımda heralde anlaşman mı var Azrail'le? 28 20 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Seda Sayan tecavüzle suçlamıştı, Mehmet Ali Erbil yeni bir açıklama yaptı: Bizi tahrik ettiler - Son Dakika


Advertisement