Shakira'ya Denizaslanı Saldırdı - Son Dakika

Shakira'ya Denizaslanı Saldırdı

14.02.2012 15:03
Shakira'ya Denizaslanı Saldırdı

Kolombiyalı dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, gittiği tatilde bir denizaslanının saldırısına uğradı.

35 yaşındaki ünlü şarkıcı Shakira, kardeşiyle birlikte tatilini geçirdiği Güney Afrika'da ilginç bir olay yaşadı. Sahil kenarında denizaslanlarının fotoğraflarını çeken ünlü şarkıcı, bir denizaslanının saldırısına uğradı. Elinden ısırılan Shakira, olayı şöyle anlattı:

"Öğleden sonra denizaslanlarını ve fokları görmek istedim. Onları daha yakından görmek için yaklaşmaya karar verdi. Aniden bir denizaslanı sudan fırladı ve hızlı bir şekilde bana yaklaştı. Kızgın bir şekilde elime doğru hamle yaptı ve ısırmaya çalıştı. Ben de dahil çevredeki herkes bağırmaya başladı. Korkudan hiçbir şey yapamadım. O sırada kardeşim müdahale etti ve beni çekerek denizaslanından kurtardı. Tabii kurtulmaya çalışırken kayalıklarda bacaklarım ve ellerim yaralandı" dedi.

Shakira denizaslanının elindeki cep telefonunu balık zannederek saldırdığını düşündüğünü söyledi. Daha sonra twitter hesabından bölgede çekildiği fotoğrafları paylaşan Shakira'nın, penguen fotoğraflarının altına, "Bugün penguenlerle! Kesinlikle çok arkadaş canlısılar!" yazması dikkat çekti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr
YORUMLAR
500
Güney Afrika'da hükümet karşıtı gösteriler düzenlendi Güney Afrika'da hükümet karşıtı gösteriler düzenlendi Güney Afrika'da muhalefet partisi EFF, ülke çapında protesto gösterileri düzenleyecek Güney Afrika'da muhalefet partisi EFF, ülke çapında protesto gösterileri düzenleyecek

Son Dakika Magazin Shakira'ya Denizaslanı Saldırdı - Son Dakika


Advertisement