Sharon Stone yeğeni için dua istedi - Son Dakika

Sharon Stone yeğeni için dua istedi

27.08.2021 12:03
Sharon Stone yeğeni için dua istedi

Stone, minik River'ın makinelere bağlı bir fotoğrafını paylaşarak "Yeğenim ve vaftiz oğlum River, beşiğinde çoklu organ yetmezliğiyle bulundu.

Stone, minik River'ın makinelere bağlı bir fotoğrafını paylaşarak "Yeğenim ve vaftiz oğlum River, beşiğinde çoklu organ yetmezliğiyle bulundu. Lütfen onun için dua edin. Bir mucizeye ihtiyacımız var" mesajını yazdı.

Sharon Stone'un bu paylaşımına ünlü ya da ünsüz takipçilerinden çok sayıda destek mesajı geldi. Oyuncu Ruby Rose "River ve bütün aileniz için dua ediyorum" diye yazdı. Sharon Osbourne da hem minik River'a hem de bütün Stone ailesine sevgilerini ve dualarını gönderdiğini belirtti. Bir başka oyuncu Kate Hudson minik çocuk için ışık ve iyileştirici sevgi yolladığını belirten bir mesaj yazdı.

Sharon Stone yeğeni için dua istedi

Sharon Stone'un birçok takipçisi de River Stone için dua ettiklerini söyledi. Bir takipçisi "Bunun senin için ve ailen için ne kadar kötü olduğunu sadece tahmin edebilirim" diyerek görüşünü belirtti. Bir başkası da "Göründüğünden daha güçlü. Çabuk iyileş küçük çocuk" diye yazdı.

River Stone, ünlü oyuncunun erkek kardeşi Patrick'in oğlu. River Stone'un organ yetmezliğinin neden kaynaklandığı bilinmiyor.

YORUMLAR
500
Sri Lankalı protestocular iç savaşta ölenleri andı Sri Lankalı protestocular iç savaşta ölenleri andı Bangladeş'te 'Buddha Purnima' Kutlandı Bangladeş'te 'Buddha Purnima' Kutlandı Bu defa mevlit okutma kararı aldılar Bu defa mevlit okutma kararı aldılar
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sharon Stone yeğeni için dua istedi - Son Dakika


Advertisement