Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar - Son Dakika

Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar

17.05.2021 22:58

Show TV'nin sevilen yapımları arasında yer alan Güldür Güldür Show için radikal bir karar alındı. Kanal yönetimi tarafından alınan yeni karara göre Güldür Güldür Show artık cuma ve cumartesi olmak üzere haftanın 2 günü yayında olacak.

Show TV ekranlarının takip edilen yapımlarından biri olmayı başaran ve ciddi bir hayran kitlesi yakalayan Güldür Güldür Show'la ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.

BÖLÜM SAYISI ARTIRILDI

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek, Ecem Erkek, Murat Akkoyunlu ve Dağhan Külegeç gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür Show'un yayın günü ve haftalık olarak ekrana gelen bölüm sayısı hakkında radikal bir karara imza atıldı.

Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar

CUMA VE CUMARTESİ AKŞAMLARI EKRANDA OLACAK

Güldür Güldür Show artık haftanın iki günü ekranda olacak. Güldür Güldür Show, yeni bölümleriyle cuma ve cumartesi akşamları saat 20.00'de Show TV'de olacak.

YORUMLAR (80)
  • huceyfi: VAKTİNİZİ BOŞ İŞLERLE GECİRMEYİN NAMAZ İTİKAT YOLUNDA OLUN BU REZİLLER SİZİ KURTARMIYACAK HEPSİ LAİKLERİN OYUNU Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
  • Hayri mutlu: Senin gibi cahiller zaten dinide mahvediyor cahil cahil konuşma ozaman TLF kullanma yorumda yapma 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Nilüfer Belediyesi'nden Muharrem Ayı Nedeniyle Aşure İkramı Nilüfer Belediyesi'nden Muharrem Ayı Nedeniyle Aşure İkramı BAHÇELİEVLER'DE ÖLDÜRÜLEN BEYZA'DAN GERİYE KALAN GÖRÜNTÜLER BAHÇELİEVLER'DE ÖLDÜRÜLEN BEYZA'DAN GERİYE KALAN GÖRÜNTÜLER Saplantılı sapığı tarafından öldürülen Beyza'nın babası isyan etti: 35 kere şikayette bulundum! Kızım şu an morgda, bunun hesabını kim verecek? Saplantılı sapığı tarafından öldürülen Beyza'nın babası isyan etti: 35 kere şikayette bulundum! Kızım şu an morgda, bunun hesabını kim verecek?

Son Dakika Magazin Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar - Son Dakika


Advertisement