Sıla ile İlker Kaleli aşk mı yaşıyor? - Son Dakika

Sıla ile İlker Kaleli aşk mı yaşıyor?

07.04.2021 11:56
Sıla ile İlker Kaleli aşk mı yaşıyor?

Geçen yıl ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı. Pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih eden şarkıcının, kalbini oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdığı iddia edildi

Uzun yıllar kendisi gibi oyuncu Burçin Terzioğlu ile birlikte olan İlker Kaleli, ayrıldıktan sonra aşk hayatında mutluluğu bir türlü bulamamıştı.

'OLDUKÇA MUTLULAR'

Pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih eden şarkıcının, kalbini oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdığı konuşuluyor. Posta'dan Suna Akyıldız'ın Bir aydır birlikte olan çiftin oldukça mutlu olduğu söyleniyor.

<a class='keyword-sd' href='/sila-3/' title='Sıla'>Sıla</a> ile İlker Kaleli aşk mı yaşıyor?

YORUMLAR
500
YUNAN UNSURLARI GÖÇMENLERİ COPLARLA YARALADI, ELLERİ KELEPÇELİ CAN SALINA BİNDİRDİ YUNAN UNSURLARI GÖÇMENLERİ COPLARLA YARALADI, ELLERİ KELEPÇELİ CAN SALINA BİNDİRDİ Yunan polisinden göçmenlere işkence: Önce dövdüler, sonra ölüme terk ettiler Yunan polisinden göçmenlere işkence: Önce dövdüler, sonra ölüme terk ettiler Bodrum açıklarında 3 düzensiz göçmen kurtarıldı Bodrum açıklarında 3 düzensiz göçmen kurtarıldı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sıla ile İlker Kaleli aşk mı yaşıyor? - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement