Sıla ile İlker Kaleli'nin Bodrum tatili - Son Dakika

Sıla ile İlker Kaleli'nin Bodrum tatili

26.08.2021 08:42
Sıla ile İlker Kaleli'nin Bodrum tatili

ŞEZLONGDA KEYİFLİ SOHBETSıla-İlker Kaleli aşkı tam gaz devam ediyor.

ŞEZLONGDA KEYİFLİ SOHBET

Sıla- İlker Kaleli aşkı tam gaz devam ediyor. Yaklaşık 4 aydır Bodrum'da olan aşıklar, ilk kez önceki gün birlikte görüntülendi. Arkadaşlarıyla beraber Bitez'deki bir plaja giden sevgililer, şezlonglarında yan yana güneşlenirken objektife yansıdı. Arkadaşlarıyla kahkahalar eşliğinde sohbet eden Sıla ve İlker Kaleli hayli keyifliydi.

Sıla ile İlker Kaleli'nin Bodrum tatili

ÖNCE POZ SONRA DENİZ

Sıla akşamüstü kız arkadaşıyla beraber denize girdi, İlker Kaleli de şezlongundan onu izledi. Önce arkadaşına deniz kenarında poz veren ünlü şarkıcı, daha sonra mavi sulara atlayıp yarım saat boyunca yüzdü. Sıla ve İlker Kaleli, keyifli geçen günün ardından eşyalarını toplayıp birlikte kaldıkları eve döndü.

Sıla ile İlker Kaleli'nin Bodrum tatili

YORUMLAR
500
Kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' yoğun ilgi gördü Kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' yoğun ilgi gördü 'Mein Schiff 5' 2 bin 509 yolcusuyla Bodrum'da 'Mein Schiff 5' 2 bin 509 yolcusuyla Bodrum'da Bodrum'a kruvaziyer ile 2 bin 509 turist Bodrum'a kruvaziyer ile 2 bin 509 turist
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sıla ile İlker Kaleli'nin Bodrum tatili - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement