Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar - Son Dakika

Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar

14.04.2021 11:07
Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar

Geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları ortaya çıkan şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu İlker Kaleli, haklarında çıkan ilişki haberlerinin ardından sosyal medyada birbirini takip etmeye başladı.

Geçen yıl ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da tek celsede boşandı. Salgından dolayı Bodrum'da yaşamaya başlayan Sıla'nın İlker Kaleli ile yeni bir ilişkiye başladığı ortaya çıktı.

BİRBİRLERİNİ TAKİBE ALDILAR

Aşk haberleri çıkmadan önce birbirlerini takip etmeyen çift, ilişkilerini sosyal medyaya taşıdı ve birbirlerini takip etmeye başladı. Çift aşklarını Bodrum'da gözlerden uzak yaşamaya çalışıyor. Bir aydır birlikte olan ikilinin oldukça mutlu olduğu söyleniyor.

Aşk yaşamaya başlayan Sıla ve İlker Kaleli, sosyal medyadan birbirini takibe aldı
Aşk yaşamaya başlayan Sıla ve İlker Kaleli, sosyal medyadan birbirini takibe aldı

Çift aşklarının ortaya çıkmasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

YORUMLAR (9)
  • Tarkan: Blok sistemi olsa direk engel koyacağım. Bence istediğin begenmedigin KİŞİLER içinde BLOK SİSTEMİ geliştirilmeli. Lütfen Allah rızası için geliştirin ki bu tür insanlar hakkında bilgi sahibi olmayayım. Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
YUNAN UNSURLARI GÖÇMENLERİ COPLARLA YARALADI, ELLERİ KELEPÇELİ CAN SALINA BİNDİRDİ YUNAN UNSURLARI GÖÇMENLERİ COPLARLA YARALADI, ELLERİ KELEPÇELİ CAN SALINA BİNDİRDİ Yunan polisinden göçmenlere işkence: Önce dövdüler, sonra ölüme terk ettiler Yunan polisinden göçmenlere işkence: Önce dövdüler, sonra ölüme terk ettiler Bodrum açıklarında 3 düzensiz göçmen kurtarıldı Bodrum açıklarında 3 düzensiz göçmen kurtarıldı

Son Dakika Magazin Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar - Son Dakika


Advertisement